Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Z článku i z textů přímo sálá - hamty, hamty moje jsou a budou i prachy tamty. Humanita, etika a ani zodpovědnost se ze společnosti VYTRÁCÍ. A tvrdě se vydělává na zdraví. Dezintegrovat darebáky okolo Diag Human ( krásný český výraz. Chtěl jsem se přihlásit do výběru firem na úpravy budov pro základnu USAF na Krymu. Kdo mi zaplatí únik 1,48 bil. Kč očekávaného zislu?
 • Klasika: Když něčemu nerozumíte, domyslete si peníze. Čím nepochopitelnější, tím víc peněz.
  Není už konečně čas zavést ze zákona "kauce proti zpronevěře"? Pro každého politika a ministerského úředníka s právem rozhodovat o závazcích státu, Dejme tomu bianco-směnkou na podíl ze státního dluhu, A podílů udělat tolik, kolik bylo zákonodárců a státních úředníků od roku posledního přebytku v bilanci státu. Já jako občan odmítám rozpočítávání státního dluhu na občany, kteří většinou už ani nechodí k volbám a kojence. Ať se ti, co rozhodují hlídají navzájem a ne, že si v levárnách konkurují a smějí se nám do očí.
 • bezregistrace
  no pokud je to tak jak je podáno tak máme hodně kandiátů na cestu na Mars ... jinak autor si může říkat novinář
  • josef.servit.9
   Diag.Kalousek a jeho virtuální tunel na Českou vládu§§§§§!Vyšlo to jednou, vyjde to podruhé????
 • že konečně tady Tiscali prsklo do světa aktuální novinku. I ve všech souvislostech.A tak se po tomto záběru uvidí jak se s tím poperou ostatní noviny. Všichni ti novinářští šmudlové kteří včera prodávali hamburgery a dnes jsou investikativními novináři. Přesně jako ten bezvýznamný šmudla co podstrčil poslancům jakoženahrávky. A ono se posléz zjistí že to je sestřih. Umělecky vytvořená kamufláž.Tak jako se rozpomenou jeho bývalí kolegové že to byl spíš opisovatel a balamuta než novinář.. Balamuta který vyprávěl na svém pracovišti, že se o jeho texty zajímá i Hollywood. A takoví bajkaři na nás bohužel nyní ukazují zadek. A v Praze se to žere.
 • A JE (v podstatě) VYMALOVÁNO!
  • Ano, a teď je třeba aby pan Babiš vyhrál volby a bude i uklizeno.
 • To jsem zvedava, co dnes vecer o tomto tematu bude ve Zpravach. Uvidime, jak je ktera TV opravdu verejnopravni a nezavisla.
  • Nebude tam nic, protože se to nehodí do krámu.
 • Hm, děkuji pane Urbane, konečně také něco o skutečných svinstvech z druhého břehu politiky než je ANO, pan Babiš a dnešní prezident Zeman. Proč se tady ksakru rozděluje jednání v prosperující firmě Agrofert (a nedokázené údajné podvody) a totální sr.čky politiků ve státní firmě zvaný ČR s.p.,které zaplatíme my???? Tohle !!! je na stávky, demostrace, defenestrace Senátu a Parlamentu většiny z nich, na žaloby, kriminály pod. Kdo to kdy vcelku jako seznam vytáhne, sepíše a dá součet všech průserů včetně jejich aktérů a partají? A kolik z těch průserů přijde v Kč na 1 daňového poplatníka....Kupte billboardy, piště to, přispěju Vám!!!!!
  • Tady nejde o prosperitu nebo neprosperitu Agrofertu. Ale jde o to, že Zeman i Babiš jsou POLITICI, každý svým způsobem spravuje určitou oblasti veřejného zájmu. A jeden i druhý to nedělají dobře, škodí této zemi a měli by dostat impíčment.
   • Ale jde o to, protože pan Babiš a kdokoliv jiný zodpovědný si nemůže dovolit zadlužit firmu do biliónů, ale politici jako brejlatej Fantomas a Kalous apod. to dělali běžně. Jako politici jsou bez naprosté zodpovědnosti za cokoliv, ve firmě padají za tohle hlavy a úhrady ztrát za špatná rozhodnutí. Proto už v životě nepůjdou makat, neumí to, jen žvaní a vymýšlejí podrazy. To jediný jim jde, jedna báseň !!!!!
    • Politikům také padají hlavy. Prostě občané je příště nevolí. Ovšem ovčanům stačí dát koblihu nebo pár jiných slibů a hospodských keců a zvolí je zase.
     • tobě stačí dát prostor a zaprasíš tady místa a místa svými výlevy tuposti. Vyzkoušej taková slova přednést veřejně! Panečku to bude liskanec stíhat lískanec!
 • Že by konečně Bohouškův kostlivec ve skříni? Asi bude ještě veselo.
  • To je nějaká Vaše politická slepota, co se jmen týče? Jméno ZEMAN v článku doslova trčí! Chcete nám namluvit, že ten "Sralbotka" si tehdy dovolil něco dělat za Zemanovými zády? I dnes se celý orosí, když s ním má jednat! To samé je s dluhy vůči panu Altnerovi, odměnu nasliboval Zeman, k placení se neměl, ale dnes za to pyká ČSSD, kdežto "pan Prezident" je čistý jako lilium, jeho lumpárny měli přece napravit ti ostatní, ti hloupí, co mu nesahají ani po kotníky! Kdo podepsal s největším nepřítelem ČSSD, tedy ODS, tzv. Opoziční smlouvu, díky které do ČSSD nalezli všichni ti "kmotři", nelišící se od těch odesáckých? Určitě to našeptával Sobotka, ten Jago, Zemanovi, že? Někteří politici mají svůj zákon, který konstatuje, že se zasloužili o stát. Pokud existuje spravedlnost, Zeman tam bude mít, že stát poškodil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit