Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • všichni to již dávno víme pane jandák.tady je klausovo diktatura a cenzura tisku.ods má lidi v tisku-mladá fronta dnes,lidové noviny,redaktor šafr z blesku.tito poskoci píší jak šmejd z ods velí.lidi věřte jen sobě.noviny proto zde nekupuji.poslední demokratické noviny byly český deník pana kudláčka.ale te se nelíbil svojí kritikou oligarchovi a vlastizrádci klausovi.tam se ještě psali nahlas podvody s privatizací a umyslným rozkradením státu.klaus je prezidentem podvodem.lobisti upláceli poslance 2 miliony aby hlasovali pro klause.v tomto státě již neplatí PRAVIDLA DEMOKRACIE a ani se oně klaus a další proruští šmejdi nikdy nepokusily.
  • Je to ještě horší. Ministr nespravedlnosti Jiří Pospíšil cíleně od roku 2006 buduje na stártních zastupitelsvích justiční mafii společně s NSZ Pavlem Zemanem a prezidentkou unie státních zástupců Bradáčovou. Justiční mafie ODS své miliardové zlodějské kauzy (Pandury a pod.) záměrně neřeší a když se vezme v potaz pro ODSsácký prezident policie Petr Lessy pochybně jmenovaný bez výběrového řízení, pro ODSsácký ředitel protikorupční policie Tomáš Martinů, kterého bez výběrového řízení dosadil Lessy a Vladislav Husák bez výběrového řízení dosazený Lessym do funkce ředitele ochranky, Langerem dosazený proODSsácký ředitel útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta, tak to logicky vypadá, že ODS ovládá klíčové řídící pozice u policie a na státních zastupitelstvích vijma jediného nezkorumpovaného ODS Vrchního státního zástupce v Praze. No a kde není žalovce, tam není soudce a kde už je i žalobce, tam policie záměrně dělá chyby, aby se nic z miliardových zlodějen ODS a Kalouska nevyšetřilo.
 • Jsem rád, že konečně se ledy pohnuly. Ale moji radost kazí skutečnost, že nežiji v právním státu, kde respektují presumpci neviny( právo všeobecně ). Pokud se Ratha týká, tak musím konstatovat, že tento člověk si sice nahrábl, ale zůstaly po něm zrekonstruované a zmodernizované nemocnice a další díla. A teď mně někdo napište, co tady zůstalo po ostatních korupčních kauzách, převážně dílo modrých strak. Hlavně mně nepište, že jsem bolševik a ostatní zprofanovaná hesla modré galerky. Je to už ubohé a řeže to spíš větve pod vámi.Ratha jsem nijak neobdivoval , ale dokázal říci těm modrým Klausklondyke vyžírkům, co tady provádějí a alespoň se něco člověk dozvěděl. Nedivím se jejich škodolibé radosti nad jeho pádem.Doufám, že půjdou brzo za ním, jinak to asi brzo převezme lid do vlstních rukou. Všeho dočasu.
  • A ta úlisná a slizká fyziognomie vám fakt nikdy nevadila? To vám fakt stačí, že "to nějakým modrým vyžírkům nandal", nebo že opravil nějakou nemocnici k tomu, abyste toleroval takového demagogického a populistického hada? Začínám chápat, že nejspíš i Hitler měl voliče, kteří si o sobě mysleli, že jsou rozumní a soudní.
 • Rath by měl mluvit...a padla by celá vláda. Všichni ví na každého něco, je to jeden velkej bordel a ne vláda. *10*
  • Ma rec.
 • také Jandák by měl sedět
 • Rathovi přeji, aby v kriminále shnil, ale jinak má Jandák pravdu. Zatímco levicového a nepopulárního Ratha naháněla policie všemi dostupnými prostředky a s maximálním nasazením, což je dobře, tak třeba v kauze ProMoPro zakázal soud odposlechy pro ůdajný přílišný zásah do soukromí, z Drobila, který vyváděl 500 mil do kasy ODS, je šéf volební kampaně této strany, kdo řeší Bartáka, kterého obvinil dokonce velvyslanec USA, co je s Mosteckou uhelnou, Pandury, letadly Casa, tunelem Blanka, Opencard, jízdenkami MHD, s Janouškem, který má 2 miliardy na účtu ve Švýcarsku atd.
  Rath je bezpochby zločinec, ale celé to zase zavání další "Kubiceho zprávou". Bylo třeba zastavit růst preferencí ČSSD a KSČM před krajskými volbami, tak dostala policie na chvíli volné ruce a objednávku na jednu"oběť". Až bude před soudem Vondra, Bém a další modří, tak možná někdo uvěří, že se začalo bojovat s korupcí. Toto je zatím jen zastírací divadlo na odpoutání pozornosti od zločinencké činnosti této vlády.
  • Zajimalo by mne, co si predsavujete pod pojmem levicovy. ODS a CSSD delaji od opozicni smlouvy stejnou politiku, pouze CSSD maji videt strasne ksichty.
   A proc nazyvate Ratha nepopularnim ? Minimalne v CSSD popularni byl, jinak by nebyl hejtmanem.
  • jasné a nečasné spolehkivé nespolehlivé ČT mediální lynč na úrovni bulváru včetně všech tiskovin,máš pravdu další kubiceho angažmá možná že se nekdy dozvíme jak to skutečně bylo,nejhlasitější kritik dost vzdělaný by byl tak blbej aby si nosil milony v krabici kdo tomu může věřit,
  • Drobil nestihl odklonit 500 milionů do USA, ale Pružinský jmenoval osvědčeného kmotra valvyslancem a ten již vymyslel, jak tam dostat těch 500 milionů.Kolem Nečase se motají zásadně Kmotři ODS.Gandalovič a jeho činnost v USA schvaluje i president Obama? Nebo není informován.Mohla by s toho být pěkná blamáž!Zbytečná stavba Velvyslanectví ČR v USA je tunel!
  • Letouny Casa již údajně létají bez chyb!
   Jináč, turisté choďte jen po modré!
  • xy
 • "po modrych nejdou"? a neni to treba tim, ze Rath uz se diky svemu velikasskemu komplexu a aroganci citil neohrozitelny a nechal se chytit pri cinu?...socanske ukazovani prstem, prekrucovani a negace vseho, co dela tato vlada vubec neberu vazne, protoze je to pouhy populismus!! pokud vim, tak ministri sice patri k vladnim stranam, ale namestci a dalsi clenove ruznych komisi atd,,schvalujicich sporne projekty, jsou casto i z opozice, takze zodpovednych bude asi vice osob, a to nejen "modrych"!! *12*
  • se podívejte jak se žije s poslaneckých náhrad http://nwoo.org/nahrady.htm *1* *1* *1*
   • To by byl hezký pořad z cyklu JAK SE ŽIJE z poslaneckých náhrad, co říkáte? Odváží se někdo?
 • Jsem zvědav na další volby --- a hlavně potom na ty nekonečný statě keců o tom, jak je co na pytel... Kdy už konečně národu českému dojde, že si tam ty zkorumpovaný zmr zlý drdy volí sám. *1*
  • Bohužel máš pravdu. Lidí nadávají, ale při volbách jsou jak pomatené ovce. Jako kdyby měli jakousi povinnost volit ty profláklé parlamentní strany, které patří na smetiště dějin.
 • co to tady mele ten Švejk?!!!
 • Vidím že tady je hodně hlupáků, ale až budou pod mostem žebrat oni změní názory, ono už k tomu není daleko.
  • *1*
  • Pod kterým mostem na nás čekáš, blbečku?
 • Kolik tady je tech antiparoubku?Jeden vetsi m a g o r nez druhej... *12* Asi se predhani,kdo je vetsi blb.
  • Ty nejsi ani magor, nejsi žádný konkurent, jsi něco, jako větry ve střevech :))))
  • zase vedle hlupáku, ale pokud ti rozum nedaly sudičky už ho nezískáš :-))) Not CSSD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit