Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V téhle zemi už nevěřím ničemu a nikomu. Tahle tzv. "demokracie" se jen zmohla na to, že se jí podařilo narušit vztahy mezi mladými a starěími lidmi, vyrobit si chudinu a boháče, tzn. zdevastovat sociální smír. Kdyby si vzali naši politici už prověřený příklad např. z Německa, nemuseli jsme takhle dopadnout. Stávky dosáhnou možná jen dílčích výsledků, ale časem se opět vše vrátí do zavedených zlodějských kolejí. Těch slibů před volbami!!!! A skutek utek!!! Vy voliči - důvěřivci!!! A p. Kalousek??? Za to, co prošustroval za dobu svého působení a za to, za co údajně přebíral osobní zodpovědnost ho pořádně prověřit a vše, co nemůže doložit - v r á t i t, vč. majetků jeho příbuzenstva. Chtěli bychom vědět, jak ta osobní zodpovědnost ve skutečnosti vypadá? Vy ne??
 • Tento chemik přeškolený na ekonoma (možná samostudium) byl tolikrát podezřelý z korupce, že by to v každé slušné zemi na západ od našich hranic znamenalo stop pro jakoukoli další politickou kariéru. V Čechách mu to však spíše přidává na popularitě ( pravda jen u určitých lidí) a jde od jedné významné funkce k dalším (nejlépe spojenými s financemi) .
 • Hlavním vynálezcem bídy není Kalousek,ale obyčejný český blb,převážně důchodového věku,který jásal při Havlových a Klousových pohádkách o budoucím kapitalistickém ráji.Ti dva nebyli sami .Hodně politických šíbru se k nim přidalo.Je pravdou,že uvedení šíbři se skutečně kapitalistického ráje dočkali a to hodně rychle.Horší je to s obyčejným českým blbem.Ten na slibovaný kapitalistický ráj čeká dodnes.Spíše už si začíná tykat s pořádnou bídou.Kalousek je pouze realizátor toho,co si hloupý volič ,za dvacet roků, připravil.Jisté schopnosti Kalousek má.Svojí kapsu si umí namastit dobře.
 • Jandák je ubohý přiblblý plagiátor. Termín "vynálezce bídy" opsal z fejetonu Michala Pavlaty v Reflexu, který tak nazval Lenina.
 • Jandák je hovado.
 • Jandák nebo Kalousek, to je jedno, každý hrabe na svém písečku a na ostatní kašle. Zrušil bych všechny politické strany, protože jsou k ničemu - každá strana hlásá něco jiné, handrkují se mezi sebou, pro lidi nedělají vůbec nic a daňoví poplatníci platí všechno jak mourovatí. K čemu jsou vlastně politické strany ? Asi jen na to, aby nefachčenkové fachčili hubou.
 • Jak se oranžová mafie předbíhá v kritice Miroslava Kalouska v naději, že se zapomene na jejich angažmá v kauzách, za které kritizují Miroslava Kalouska. Nebo lidovci nebyli v koalici s oranžovou mafií? *1*
 • Myslím, že princ Jandák dělá ostudu Jihočeskýmu kraji.
 • MOHLO BY SE ZAČÍT TŘEBA UPALOVÁNÍM PANA KALOUSKA.NEBYLA BY POTŘEBA ANI HRANICE.
  ALKOHOL JE VÝBORNÁ HOŘLAVINA.BYLO BY TO I ÚSPORNÉ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit