Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Statisíce eur.
  • Pane Janoušku, nemohl by jste do mě trochu drcnout. Potřebuji prachy na motorku. Vám se nic nestane a mě to pomůže. A je mi celkem jedno jestli se na to posilníte, či nikoliv. Místo a termín si domluvíme. Nejsem tedy příslušník jiné komunity, tedy jen Čech. Snad to nebude velká sleva. Předem díky.
  • Co na to říka pan policejní president.Proč ten člověk stále je ještě na svobodě. je videt jasně co jsou to za kmotři ta prokletá ODS.

    Mafie pracuje pomalu jinak by už nežil ten lotr.
  • Tím pádem bych vyhlásil občanskou neposlušnost. Zjevně je OK jezdit, bourat, přejíždět lidi, být v deliriu a zfetovaný co vy fízlové ? Ode dnes budu jezdit jak chci a klidně si dám pět piv a šlehnu si herák a když někoho přejedu, jestli na mě nějaká fízlácká pazoura šáhne, tak ho sestřelím *16*
  • Mě zajímá, kdy si to odsedí prase jedno zlodějský *16*
    • Máš málo starostí se sebou?
      • seš nemocnej? *16*
  • jezdí vesele dál a ohrožuje lidi. Co je to za hajzla?
  • Ten je ale hodnej!
  • Naprosto mě nezajímá co dá Janoušek ze své kapsy, ale zajímá jaký dostane trest on osobně.Celé se to táhne pěkně dlouho a aby mi závěrem napsal lékař, že je duševně nemocen, tak na to také nejsem zvědava.
  • Gauner,který po údajné revoluci nahrabal dá snadno poškozené statisíce,aby mlčela.vVastně uvedené zaplatí okradený národ.Chce to komunisty a tvrdou levici k moci a lumpům zase začít majetek znárodňovat.
    • a vy určíte, kdo je lupm, že?
      to už tu bylo...
  • Základní otázky soudu a neb česká demokracie:
    1) je to "důležitá" a vlivná osoba - ano
    2) je to bohatá osoba - ano
    3) byl opilý - ano
    4) byl v daný okamžik nepříčetný - ano
    Tzn. že p. Janoušek je zcela nevinný a žena, která se vrhla pod jeho vozidlo musí uhradit škodu vzniklou na vozidle, dále psychickou újmu a nutné náklady na léčení v Chorvatsku a samozřejmě soudní poplatky.
    • Ano,tak nějak vypadá "moc" peněz a postoj polistopadových vlád a soudců ke gaunerům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit