Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janoušek hraje na city v duchu není co ztratit.
  • to je výsměch všem invalidům v tomto prašivém havlostánu, zavřít toho dobytka janouška i s vozíkem
  • a láska zase jednou zvítězila nad lží a nenávistí ! Ale to jen díky tomu, že máme štěstí a žijeme ve spravedlivé společnosti. Příště vám řeknu třeba tu o pracovitých vandrácích. Dobrou noc, děti !
  • Kdyby se nekroutil jak Drath, Mohl už být na podmínku dávno z lapáku venku.
    Ostatně v Lapáku také mají marodku! *16* *16*
  • „Macuna?“„Zde!“„Klystýr a aspirin! - Pokorný?!“„Zde!“„Vypláchnout žaludek a chinin! -Kovařík?!“„Zde!“„Klystýr a aspirin! - Koťátko?!“„Zde!“„Vypláchnout žaludek a chinin!“
    A tak to šlo, jeden za druhým, bez milosti, mechanicky, řízně.
    Dr. Grünstein se podíval na nový přírůstek. "Co vám schází?" "Poslušně hlásím, že mě bolí hlava!" "Aha, hlava," řekl k Janouškovi, "to máte náramně těžkou nemoc. Je to opravdu náhoda, dostat bolení hlavy v době, kdy je člověk odsouzen a má jít do vězení. Já myslím, že vás to musí strašně mrzet!!
    „Vypláchnout žaludek, chinin a klystýr!“
    Ještě za dvacet let budete křičet ze spaní, když se vám bude zdát, jak jste u mne simulovali. *8*
  • Jestli byl cíl tohoto článku brutálně mě nasr..t , tak se to povedlo!!!
  • Zavřít, v muklheimu může pomáhat ostatním invalidům, třeba vozit na vozících kolegy, co nemohou na nohy, nebo se belhají o berlích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit