Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, jak jinak to může vypadat v tomto sračkastátě..........
  • Proti Bártovi organizují puč. A kdo? Kdo asi? Kmotři. Vemte si fakta. Bárta jako bývalý ministr dopravy jim šlápnul na kuří oko. Podle zprávy Národní ekonomické rady vlády čili NERVu je stavba silnic, dálnic a dalších infrastrukturních projektů u nás předražena o 62 %. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR tvrdí, že 15 % z ceny veřejných zakázek představuje korupce. Takže diví se někdo, že jdou po Bártovi?
  • V Haló novinách psali, že je to Grebeníčkův nevlastní brácha.
  • Znám bezva metodu, ráno za úsvitu postavit ogara ke zdi a zastřelit. *4*
  • Je to borec, mít chřipku a chodit venku, to já bych třeba nedal :) Chválim, je statečnej.
  • Tak teď nevím, kdo může mít v tomto ještě nakonec i problém, jestli Janoušek či ti novináři...V této zemi jsou totiž na zakázku mocných, tak pokřivené zákony, že když Janoušek přes svého právníka použije např.zákona "stolking", tak to nemusí být příjemné ani pro ty novináře a to že si to fotili může obstát, jako důkaz tak akorát v hodpodě u piva. Tihle "lobbysté" jsou schopní takové věci využít jako na obtěžování, bezdůvodnou flustraci své osoby a s tím i spojené "psychické a zdravotní problémy" včetně nespavosti a bolesti hlavy s výsledkem, že za jejich zdravotní stav můžou nakonec i ti novináři...Absurdní?.. možná pro obyčejného člověka co nemá na soudy a právníky,ale pro tyhle lidi je za peníze možné i tohle, včetně lékařského posudku, že tomu tak je. Dnes je za peníze všechno, čest, pravda, svědectví no prostě všechno...
    • Máš pravdu, bohužel. Janoušek má vlivné přátele na vysokých místech. Naproti tomu Smetana šel do kriminálu jen za to, že Langrovi přimalovat tykadla. To je ta stepní "spravedlnost" po česku.
  • Otazka pro kontrolu:
    Jakpak se nam vyspinkal komunisticky povl a luza? *12* *12*
    • ta dvě prasata, to je Tvůj fotr a matka? táhni do chlíva kam patříš...
    • Á hnida Not dorazil. Zas tu bude nablito. Já myslel, že se učíš psát? Protože v té fofrškole kam jsi chodil, se ti moc nevěnovali. Že mám pravdu, ty starej kanále?? *12* *12* *12*
      • Pro tebe plati pouze tato otazka:
        KDY A KDE? *3*
    • ty jsi ale nabubřený m a m l a s
      • Tobe ten komunismus uplne zatemnil pudy(mozek nemas).
        Ja se ptal,jak si se vyspal-to neumis cist?
        Tak si dej opravu... *3*
        • na rozdíl od tebe jsem normální člověk,který pracuje a chce mít za práci dobře zaplaceno,to ale v kapitalistické společnosti asi nejde.Kdo nekrade nemůže se mít dobře.Toto je rozdíl mezi tvým a mým mozkem
          • Ty a clovek?Jak si prisel na to,ze jako bolsevickej blb jsi clovekem???
            Ty si teda fandis potkane...
  • Ten se za katr nedostane, Pružinský mu dá milost. *12* *16* *11*
  • Podle týdeníku Haló noviny se Janoušek chystá emigrovat do KLDR!
  • právě proto, když má chřipku, tak může studovat *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit