Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já netuším, proč ještě nesedí. Je to *12* které by si to zasloužilo.
  • Vážení pisatelé, musíme věřit v soudní spravedlnost, náš Roman je určitě nevinný !!! Pořád máme ještě pojistku, presidentské milosti. Ať pravda opět jednu zvítězí.
  • Zase kecy!
  • To Petr, tu ODS volíš hlavně ty, voe.
  • To že je Janoušek gauner non plus ultra je zřejmé, ale že je taky pitomec, to jsem netušil. Anebo byl opravdu tak ožralý, že tu ženu neviděl.
    Tak ovečky, volte zase Klausovu ODS, která tady ten bo*del zavedla a trpí.
  • Roman je nevinný. Byla to na něj past. Někdo z účastníků oslavy zavolal policii, když zjistil, že pojede autem po oslavě se zbytkovým alkoholem v krvi. Proto tam také hned byla televize, kterou informovali z policie. Přejetá byla vietnamská kaskadérka, která umí přeskakovat auta. Utíkal proto, že potřeboval alkohol vyběhat, ne před policií. Tester na alkohol byl určitě porouchaný, krev Roman nedal. Osvobodit v plném rozsahu.. *3*
  • Zmetek, nic jiného než zmetek !
  • Celou noc pije, potom usedne za volant a ještě jede pro svého přítele, kterého hodlá kamsi odvézt. Ani jeho přítel z mobilního hovoru nepozná, že by Janoušek mohl být opilý. Tak nevím, kdo z těchto dvou lidí je větší demment. Pan Janoušek by potřeboval psychiatrické vyšetření!!!!!
  • Tu ženu jsem vůbec neviděl. Před očima mně totiž pořád poletoval Kolibřík a vzadu mňoukalo Kotě. A co, najmu si dalšího ptáka, Sokola a ještě něco vysoudím navíc. Váš Roman J.
  • Nakonec ho omilostní prezident

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit