Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proto je naše země vykradená do mrtě. Tyhle hajzly lobisty podnikatele s kontakty v ODS Soc Dem a spol. najdeme na každém úřadu ministerstvu a všude tam kde se točí veřejné a evropské peníze.
  Po tzv. iluzorním pádu komunismu nastoupila jako jinde ve světě k moci finanční mafie která vysává státní kasu a republiku jako nesmrtelný upír. Zatímco všechny podniky se zlikvidovali nebo odevzdali za hubičku cizímu kapitálu a nic nám v republice nepatří tito mafiáni v bílých límečkách si kupují vily, restaurace a ukládají peníze do danových rájů.

  jejich manželky a kamarádi sedí v dozorčích radách kde berou peníze bez jakékoliv kvalifikace a sledují odčerpávání peněz zpátky mafiánským rodinám prostřednictvým zakázek pro rodinné firmy.
  Podnikatelé z mafie sponzorují politické strany před volbami či zakládají nové s ohromnou propagací a ze státní kásy jim tečou peníze zpět i s úroky.

  A až pohár stáda dole jednou přeteče tihle pánové už budou vysmátí v zahraničí s miliardami z naší rozkradené republiky na kontech.

  čest práci a revoluci lidu ZDAR
  • Lovec nacistů našel některé nácky zašité v zahraničí ještě po mnoha a mnoha letech po II. světové válce. Snad se to povede i našim lovcům lebek v případě, že tito vychcánkové pláchnou včas za "kopečky" i s nakradenými penězi !!!
  • To víte, to jsou ti "praví" vlastenci. Dnes dokázal to, že káže vodu a pije víno! 2,4 promile
   v krvi a ještě k tomu partyzánsky zmizel od jím způsobené havárie.
 • Myslím si, že odposlechy byly prováděny státní složkou, která je placena z daní občanů. Proč to ale musí na světlo vynést teprve tisk, to nechápu. Pro mne to znamená, že takových odposlechů je víc, zřejmě na všechny vlivné lidi v této zemi, že o lumpárnách se vědělo, ale nic se s tím nedělalo. PROČ!!! Kdo to kryl a z jakého důvodu?
  • Souhlasím s Lerym, to ať se vyšetří, kdo to kryl celou dobu od doby pořízení odposlechů a proč se s tím nic nedělalo. Namísto vyhrožování Řeckem, se pane značně odulý Nečasi laskavě postarejte o to, aby boj proti korupci nebyl jenom omýlán z vašich úst bez výsledků!!! Janoušek ten by potřeboval ránu mezi oči, až by je zavřel obě navždy , a byl by pokoj. A Bém ten nemá co žádat o prověření úniku odposlechů, raději ať vysvětlí všechny šmeliny které měl nejen s Janouškem, ale i s ostatními podobnými kreauturami. Problém tkví v tom, že Policie má svázané ruce, neboť Vnitru vládne negramotný člověk (viz. diskuse v neděli na ČT 1), a sedí tam za zásluhy, když přinesl Zprávu o prorůstání zločineckých struktur do politiky těsně před volbami, čímž poškodil ČSSD,ale zapoměl v té zprávě jmenovat všechny ty Jančíky, Janoušky, Hrdličky, Bémy, Řebíčky, a mnoho dalších. Sedí tam proto, aby zametal kauzy, které vylezou na ODS!!! Jinak tam není k
   ničemu, (leda tak pro ostudu), protože ničemu nerozumí!!! V neposlední řadě, tam má za úkol doničit Policii úplně nadoraz, ( s čímž začal Íčko), neustálým snižováním rozpočtu a snižováním míst policistů, aby nebyla schopna vůbec řešit levárny, rozkrádání a tunelování této republiky, vládnoucí garniturou. *12* *16* *12* *16* *12* *16* *12* *16*
 • Tak Kateřino Peak, tady máte tu velkou rybu. Tak ukažte národu, jak to s tím bojem proti korupci myslíte !!
  • Píka na to nemá!
 • Navrhuji přejmenovat letiště Ruzyně na Mazánkovo letiště, Pražský hrad na Hrad u dvou Koťátek a Václavské náměstí na Kolibříkovo náměstí. Časem by možná stálo za úvahu i chrám sv. Víta přejmenovat na chrám svatého Kikiny.
 • Celou prosperující republiku cíleně se zkurvenou modrou badou přisluhovačů zničila ODS POD VEDENÍM VŠEZNÁLKA Z HRADU, SLIZOUNA, KŘIVÉ TLAMY, DROBILA, SCHOŘE, TIMUROVA PARTA, AFEKTOVANÁ KRÁVA, BOTKA, TEPLOUŠ, JUDTR. B Z RYCHLOKURZU a jim podobní modrý posluhovači včetně JANOUŠKA-TIPICKÝ ÚPŘÍKLAD SVIŇÁREM A SVINSTEV ODS-BOHM znárodnit jim majetek a je na 100 roků na důchody.
  • Chybí Ti tam KAPŘÍ TLAMA.
 • To se předvedli modrý zlodějský ZMRDI KDO ŘÍDÍ TUTO ZEMI!!!!!!!!!!!! Všeználek vašek-světováý ekonom a ekolog a zlodějská ODS parta účelově založená k rozkadení prosperující země.
  BLAHOPŘEJEME-ZNIČENÍ ZEMĚ JSTE SPLNILI DOBYTKOVÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Je to smutné, ale skro bych se vsadil, že se zase nebude nic dít, zase se najde nějaké koště, které to zamete pod koberec, možná se potrestá novinář, který to zveřejnil. A pan Bém a ti tzv. lobbisté? Ti se nám opět vysmějí.
 • Vždycky jsem tvrdila že Bém je to co teď konečně vychází na světlo.... teď by z lidí škubali kůži, NE NE a NE. Seberte napřed majetky těmto pánům a jejich rodinám. Jak lehce k jmění přišli tak lehce o něj přijdou...v jednoduchosti je přece krása a sama jsem velmi jednoduchá. černá a bílá.
  • ... oni nic ... majetky jsou odkloněny *1* (Kocourek to prokec)
   ... proč má Praha nejhorší tramvaje, protože to jsou zmetky třípodvozkový, které nikdo nechtěl a tak za Bémovo povožení a vylezení (až na vrcholky hor) se otřesy ničí domy i kolejiště ... *10*
 • Nevidím to jinak, než novou revolucí s přísným potrestáním viníků. Poškodily nejenom nás občany, ale i naší zemi. Není to vlastizrada? Rozhodně se nám smějí do očí a kradou si dál.
 • tady ti z toho vyplujou, ale bude se řešit Bárta, protože dával prachy ze svýho a ještě to ani nebyl úplatek ... doprdele se všema

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit