Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co budou Ukrajinci dělat, až jim EU zakáže Samohon?
  • Rýmička uprostřed revoluce? Jak mužné, typicky diktátorské. *11*
  • Mate zrejme namysli ten prevrat, resp. nasilny puc. Nazyvejte uz konecne veci pravymi jmeny.
  • Tak to dělá i náš ožralec z pražského kremlu. Instrukce z Mockby?
    • souhlas. *2*
    • Univerzální recept jak se vyhnout zodpovědnosti, jak zdržovat.
  • Ještě ho musím přeblafnout Notovi, sice jsem mu ho nechtě ukous ale přišili mu ho.,
  • Standardní postup v potížích s národem. Jiní zakopávají o koberce.
  • Už jste s tou vaší revolucí trapní jak komunisté s Vítězným únorem. Janukovyč je demokraticky zvolený prezident, jemuž k vítězství ve volbách, které nezpochybnili stovky pozorovatelů z celého světa, gratuloval i Obama.
  • Note, odpusť mi to, už Ti víckrát varle neukousnu. Miluji Tě Note! Tvůj Tečka.
  • Janukovyč se ukázal jako zbabělec. Měl povolat armádu a potlačit nezákonné povstání
    placených provokáterů. Kličko neuspěl ve volbách ale požaduje vládu i prezidentské křeslo.
    Zlodějka Tymošenková se těší na novou prozápadní vládu která ji pustí na svobodu.
    Stížnost na bolest zad jí neprošla. Ono záda bolej hodně lidí a nikdo na ně ohled nebere.
    Rusko trumflo EU v obchodní nabídce a Západ zkouší ovládnout zem pučem.
    Německo znovu touží po Ukrajině. Hitler neuspěl s tankama a Merkelová s penězma. *1*
    • souhlas. *2*
    • Podlý bolševiku. Když tady chceš po vzoru Goebelse šířit výmysly předané Kremlem, tak alespoň nekraď nick. Je to marné, Ukrajina se ruskou kolonií nestane.
      • Já nejsem bolševik, ale plně s ním souhlasím bukvičáku.
        • Bukvičák a kozomrd Tečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit