Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli jsem to dobře pochopil nešlo o žádného svatouška , jak se nám zase médi snaží podstrčit . Takže vážení v Japonsku je běžná korupce 10 % , zcela běžně se odpouští prohřešky proti morálce u výše postavených lidí , společnost vymírá neb lidi sic maj metuzalémský věk  , ale dítka nepočnou , jo a mají dobré výrobky a jsou disciplinovaní a na nástěnkách ve fabrice vysej "hrdinské"činy vrcholných manažerů . I tak si takovou společnost strčte do erdele a možná že je lepší bejt pastevcem v Afgánistánu s třetinou života , ale života a ne nul a jedniček .

    Jinak s tou mírumilovností by nepochybně " souhlasilo" pár desítek milonů zavraždených v   2 sv. válce . Ale dnes je to jiné že ? To určitě , jen jim dát příležitost tak by i příslušníci SS -metoda dvou es byli zděšeni co umí metoda 5(6) eS😎

    • ,..na nástěnkách visí...😉

      • D´za korekturu , to tak je 😎

        • 🙂🛴...

          • i když se neznáme tak víš že čj nejni moje silná stránka , lingvista ze mňa nebude (ě ně holt to musim napsat jinak)😎

            • Já jsem dyslektik...

              Ale někdy mě - mňa 🙃 chyba praští do očí...

              Jestli jsem se tě nějak dotkla, tak se omlouvám...🛴



              • Reakce na příspěvek:

                ne ne naopak já tě beru jako přátelského korektora , janáka jako neutrálního , a chmelu jako nepřátelského korektora😎

                zase je pěkné že to alespon někdo čte , i komunikace kladná či protikladná je furt komunikace . Víš jak jen to nesmíme to přesolit či přepepřit . pak příjde ta důra cenzůra a je po erdeli a to je špatně . Chybky dělái i ten 😇 , to co tady (možná) vytvořil máme  znaky projektu kterej má i svoje chyby ,( no a to tvrdí že je všemohoucí a vševědoucí), prostě kdo nic nedělá ten nic nezkazí , ale taky nic nevytvoří .

  • Zemřel člověk. R.I.P.

    Hanba všem vrahům. 

  • goyim

    "Podle stanice NHK nebyl s Abem spokojený."

    Co by asi řekl na Fialu. ;}

    "Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg řekl, že ho "ohavná vražda" Abeho hluboce šokovala."

    Tak, jako vražda Iránského generála Ušákem?

    • a co šok ruských oligarchů když je likviduje vlastní tajná služba - to je ti jako jedno , nojo to je jiné ty nelikvidují nepřátelé ale vlastní .😎

      • goyim

        Ano. V Rusku likvidují oligarchy a v USA legitimní prezidenty.

        Co je MĚ jedno nebo ne, je irelevantní. Co by ale nemělo být jedno, tak šéfovi NATO Stoltenbergovi, že jeho páníček Ušák porušuje mezinárodní právo. Taky by to nemělo být jedno novinářům. A ejhle, ono jim to nějak jedno je, protože musí - protože zpívají píseň toho, koho chleba jí. A proto od rána do večera píšou o tom, co dělá Rus a ignorují zločiny Ušáka. Člověk nemusí být génius, aby si toho všiml.

        • mě někdy .ere Západ ale vidět jako řešení Rusko či Čínu fakt to nemusim.(teda celkově ty  "žluté" asiaty nemusím i když jsou pracovití , prostě nemusím )

          Snad to zase nejakej trouba neveme jako rasismus 😎

  • Na mnoha diskusích, v mnoha článcích a televizních spotech se vyvolává živočišná nenávist vůči některým politikům. Je až s podivem, že např. i u nás tyto hyeny už nemají své oběti.

    Zdalipak si novináři a tiskoví propagandisti uvědomují svou spoluzodpovědnost? 

    Když se podíváme na diskuse na Seznamu (ale místy i zde), tak hrubá agrese a výzvy k likvidaci, krutá nenávist jsou přítomné. Bohužel.

  • TheGGG

    tady nám velenevážený cenzor tiscali dovolí diskutovat? U článku o atentátu na japonského expremiéra.... RIP Abe, byl to jeden z těch asijských politiků, kterého jsem znal, pro japonce asi šok.

    Proč je zablokovaná diskuze u článku o MONSTER PODVODU kolem kupčení s českou energetikou?


  • Nevím nic o jeho politice v Japonsku, tak nemohu soudit. Nicméně, současný západní vyspělý svět zdegeneroval a přestal se starat o své lidi (vzácná výjimka je Orbán, Putin), kteří dnes a denně vidí, kam je jejich bezmokoví lídři vedou. Předpovídal jsem násilí na politicích a už to začíná. Včera vyhnali Johnsona, dnes zastřelili bývalého premiéra Japonska, před týdnem zmlátili ve Venezuele v restauraci bývalého premiéra (dosazeného USA)a bude to pokračovat hodně dlouho. Začíná taková nová revoluce a politici se budou bát o své bezpečí a své rodiny. Tam to dopracovala západní zdegenerovaná idelogie. Našich 30 let vlády Havloidů přivedlo zemi do naprostého rozkradení a rozprodání, a tak jsme dnes kolonií jako byla dříve např. Indie či celá Afrika. U nás ten mazec teprve začne ( listopad), dnes už naprosto běžně slyšíte lidi, jak se vyjadřují o Fialovi - pitomec, banderovec, kolaborant atd. Až budou bez práce, bez výplaty kvůli nedostatku plynu, pak začne násilí, které jsme asi nikdo v ČR nezažili. Péťa ale nic netuší, protože jeho mozek je plný ho-en.

    • Pustili tě z klecového lůžka k PC...?

      Čím sis to zasloužil...?

      • Spi dál!!!!! Dnes byl další útok na prezidenta, tentokrát na Sri Lance.


      • Nezáviď taky tě pustí

  • OvcanHavel

    Když ministr Rakušan vycítí nebezpečí prudce stáhne věneček a zmizí v bezpečí bílého obláčku. Tento vysoce vyspělý způsob ochrany však neúměrně zatěžuje státní rozpočet ČR...

    • Co sem pleteš Rakušana...?

      Článek je o atentátu na expremiéra...

      Japonského...☹️

      • No, snad se Vašeho miláčka příliš nedotkl.

        Všichni víme, že je to vlastně zlatíčko. proto ho máme také tak rádi. 

        • Máte moc velkou fantazii, Jindřichu...


      • OvcanHavel

        Čím ženy děsí muže při seznamování

        V bezpečí bílého obláčku je každý atentát odsouzen k nezdaru...

        I v Japonsku...☹, troglodytko

        • Nebydlim s tebou v jeskyni...

          A je mi zcela fuk, čím tě děsí ženské při seznamování...

          Ostatně - dalo by se to napsat i obráceně - Čím muži děsí ženy při seznamování...

          Ony se ty příklady hodí jak na ženy, tak i na muže...

          • OvcanHavel

            Brazilská modelka zemřela v Charkově po zásahu ruskou raketou

            Ano v jeskyni bydlíte sama, já bydlím ve velmi vkusně zařízeném a prostorném bytě. A netykejte mi prosím, vypadá to jako by jste se mne pokoušela sbalit a já nemám zájem o zvrácenou a narušenou havloidní nymfomanku😛

            • Moc si fandite...

              Vás skutečně sbalit nechci...

              A neurážejte mě...!

              • Reakce na příspěvek:

                tak na internetu i špinavá sklepní kobka může býti vzdušným , hezkým , prostorným bytem .

                Přece tady nikoho nemůže nikdo urazit , trocha nadhledu na tupouny .

                S usměvem jde všechno líp.😎

                • Reakce na příspěvek:

                  🙂

                  Já jsem v klidu...

                  Jak říkáš, tupouni mě nemůžou vyvést z míry...

                  Díky a hezký den...🛴

              • Reakce na příspěvek:

                Třeba to byla lichotka?😂

                • Reakce na příspěvek:

                  Jj - pro tvoji " starou" by to lichotka byla...

                  • Reakce na příspěvek:

                    My si tykáme? Jinak mám "mladou". Na koloběžkách nejezdím.😎

                    • Reakce na příspěvek:

                      Mohu vám i onikat...

                      I mladým říkají muži moje stará...😉

                      • Reakce na příspěvek:

                        Doufám, že vás takhle nikdo nenazývá. Pokud ano, upřímně toho nešťastníka lituji.

                        • Reakce na příspěvek:

                          Nenazývá...

                          • Reakce na příspěvek:

                            Vůbec se nedivím. Kdo by "tohleto" chtěl mít doma 😂


                            • Reakce na příspěvek:

                              Jsi opět úplně mimo...

                              No - vypadá to, že ono - tohleto -máš doma ty, štve tě to, máš z toho komplex a proto urážíš jiné...

                              • Reakce na příspěvek:

                                😂 zase tykačka? Tohle není seznamka pro hloupé  kolofrndy

                                • Reakce na příspěvek:

                                  No - vědí, ono v diskusích bývá zvykem, že si diskutující tykaji...

                                  Takže se jim za tykání omlouvám...

                                  Jo - a já seznamku, na rozdíl od nich, nepotřebuji- Pepino...😆

                                  • Reakce na příspěvek:

                                    Potrefená husičko 😂omluva přijata!

  • Hasiči můžou zahynout na požářišti. Řidiči kamionů na silnici. Zdravotníci na infekci v nemocnici. Policie a politici mohou být při výkonu zastřeleni. HOLT PRACOVNÍ ÚRAZ......všechno má své rizika....chtělo by to životní a úrazovou pojistku....

  • josef.chmela

    To jsou ty výhody "americké demokracie", bez problémů se mohou střílet prezidenti nebo premiéři.

    • Horší by byly výhody "východostepního carství".

      • Jen pro zajímavost kdy byl spáchán atentát na nějakého východního cara?Díky za přesnou a pravdivou odpověď.

        • Např. 13.3.  1881 na Alexandra II. ...

          • A kdy teď 

            • No - od r. 1917 v Rusku car nevládne...

              Tedy pokud by se nepočítal Putin, který se do té role sám pasoval...

              Tak uvidíme jak jeho vláda skončí...

              • Reakce na příspěvek:

                Tak že jen potvrzuješ že Občan je b l b

                • Reakce na příspěvek:

                  Ne  - jen potvrzuji, že nic nechápeš...

                  • Reakce na příspěvek:

                    No ty nechápeš ale to je u tebe standard 

          • A po VŘSR nechal Uljanov povraždit carskou rodinu včetně nezletilých dětí.

            • no tak ty evropské kolonie taky nezačaly uplně rozmazlováním tamnějších vládců včetně familie , to jsou dějiny a car kdyby lapnul Uljanova s familií tak udělal to samé .😎

            • Vražda a atentát?

              • Reakce na příspěvek:

                Atentát je většinou politicky motivovaný násilný čin, jehož cílem je zranit, nebo usmrtit jednu, nebo více osob...

            • josef.chmela

              Pleteš si pojmy a dojmy. Hodinky nebo holínky, oboje se natahuje, že?

      • josef.chmela

        Tak se raději zastřel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit