Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až se dá do pohybu čínská armáda, tak se mnohým scvrkne šourek.
  • Japonsko se po roce 1945 změnilo za pomoci USa na moderní prosperující tržní stát
    který nikoho nenapadl.

    Zato agresivní Čína okupuje Tibet . vyvolala drobnou válku s Indií a montovala
    se do žáležitostí Vietnamu.

    takže agresivní Čína nemá co kafrat. Japonsko se pouze brání rozpínavosti rudé číny
    • Máš to jako vždy pomotané, respektive, záměrně lžeš.

      Japonsko se v roce 1945 díky americkým atomovým pumám změnilo na mrtvou zemi. A bylo to Japonsko, které na ostřích svých bajonetů okupovalo Čínu. Město Nankang je mementem Japonské zvůle a zrůdnosti.
      • Japonsko začalo válku takže naříkat nad tím že na něj byla svržena atomová
        bomba je dost směšné.
        Reč je o době po roce 1945. Japonsko nikoho nenapadlo.
        Čína napadla řadu zemí a okupuje Tibet.

        Takže agresorem v dnešní době Japonsko rozhodně není
        • Zloděj kradl v minulosti, ale nyní nekrade, proto už to zloděj není? Vrah zabíjel v minulosti, ale dnes již (zatím) nezabíjí, proto to vrah není?

          Atomové bomby na Japonsko svržené USA jsou potom co? Dobrodiní? Nebo přímo "humanitární bombardování", jako za Vency bombarďáka a jeho knýšecí milosti?
    • bezregistrace
      a co napadlo tebe že seš trhlej ....jinak odšmatlej a nech latinu na pokoji ta je pro moudré a ne pro stoku jako ty
  • Jediný, komu kdy komouši ukradli majetek a on se s tím tady opakovaně chlubil, byla hen ten Simona.
    • Ty jsi takovej malej českej zaprděnej hnusák, M§žeš mít jiný názor než ona
      ale proto jí ještě nemusíš komolit jméno blbe.

      Simona je ta holka. Ne ten holka cvoku. Ona se nechlubila ale pouze to konstatovala.
      • Já jen, že jsem jednoho Simona odhalil dnes jeho lhaním. To se v té chvíli jmenoval prý Lojza a byl prý z Uh.Hradiště. Samozřejmě mu nevěřím ani pozdrav. Tak pokračuj ve lhaní, tvého talentu si možná všimne jedna nikde nejmenovaná ambasáda.
        • Já tu odhalil tebe lháři. Tvrdil jsi že mám nick antiblb což není pravda.

          Já jsem Lojza a Simona je moje kámoška z Facebooku,
          Říkáš si doktor. Pro mě jsi komunistickej dobytek co neumí ani slušně oslovit mladou
          holku Měsíce ji tu ničíš a pokřivuješ ji jméno na Simon.

          Na holku si troufáš srabe. Dej si pozor abych si tě nenašel já podle IP adresy.
          Pak už takovej hrdina nebudeš anonymní srabe- Ti prdnu takovou že ti shoří límec
          • Simone, článek o Japonsku, japonských vojácích, ještě z nikoho japonského vojáka neudělal.

            Byla to Čína, která trpěla pod japonskými bajonety, ne naopak.

            Na starého nemocného člověka si stále marně fandíš, psychicky jsi nevyrovnaný a fyzicky ze stálého sezení u PC úplná troska.

            Tvé pejorativní výrazy odráží tvou zmatenost a špatnou orientaci, jinými slovy, leze ti to na mozek. To, že tě zase admin nesejmul, je potvrzením, že tiscali není na takové dárečky připraveno, pokud s takovými přímo nespolupracuje. Kdoví....?
            • Pro mě jsi nula která nezvládá ani základní podmínku debaty. to jest
              slušně oslovit druhého člověka.

              Já jsem Lojza a Simona je moje kamarádka,. Takže neslučuj dva lidi do jednoho.Tvá potřeba ji neustále komolit jméno ze Simona na Simon svědčí jen o tvé malosti a ubohosti
              kterou žádným titulem nezakryješ.

              Já mám třicet pět roků a Simona dvacet pět.
              Takže s těma kecama o starcích a stařenách jsi jako vždy mimo mísu *12* *12*
  • A nenapsali rovnou v Indočíně? Že to tam už dobře znaj....
  • Ať žije císař František Josef I
  • Čínští komouši kteří okupují Tibet odsuzují agrese.

    Slovem Karla Kryla - Čínský vrah o morálce káže
    • no tak to ve světě chodi podivej na ameriku ta má máslo na hlavě pořád.tak že bych tu činu tak neodsuzoval
  • Japonsko je vojenský trpaslík.
    • Rusko je ekonomický trpaslík. Směšný a slabý. *2* *2* *2* *2*
      • pořád obr proti EU
        • Rusko je ekonomicky proti Eu trpaslík.

          Tvé žvanění podle not Kremlu na tom nic nezmění
          • jj to viš že jo komančský spratku
            • No jako demokratka se rozhodně nechováš.
            • Naší rodině komunistická zločinecká partaj ukradla poctivě získaný majetek.
              Komunistické zrůdy Putina se Zemanem tu podporuješ jenom ty *12*

              Já jsem demokratka.
  • a na konec Japonec
  • Japonsko má zkušenosti z holokaustem ve východní asii, proto angloamrloti tleskají. Možná to je na pokyn z Washingtonu, přeci nebudou amíci krvácet za své zájmy když může jiný.
  • Cituji: Nový zákon přivítali dva spojenci Japonska - Spojené státy a Velká Británie. No tak to je jasný. Vše se připravuje na velkou válku a likvidaci miliard lidí. Jsou to smutné vyhlídky pro naše potomky.
    • válka bude to už je jasné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit