Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli Pan Nohavica byl nebo nebyl udavač s Těšína, stejně jak to nevím ani u pana Havla či u jiných o kterých se to neví na jisto. Ale vím že, vždy dokázal oslovit svojí tvorbou obyčejné lidi k danému tématu. Jestli zpívá o Romech, tak jak je většina z nás zná, nevidím v tom jediný náznak rasizmu. Mluvit nebo zpívat o věcech, tak jak je známe nemá s rasizmem nic společného. Mohu panu Filovi jen doporučit, aby si přečetl přesnou definici slova rasizmu. Jeho článek se mi zdá laciný a hloupý.
    • Sám si udavač..nebo se to nevím na jisto ?? *6*
      • Hloupí komentář pod názvem w. Jestli se chceš vyjádřit, musíš psát srozumitelněji a ne jako náctiletý puberta, který neví o čem se mluví.
        • hloupý se píše s ý....puberto , to ty nevíš o čem píšeš ...rasisto *4*
          • Ale, ale ono se to zlobí. A hledá to chyby, ale sám neumí napsat rozsáhlejší komentář. Jen pár vulgárností. Nic proti tobě puberto, ale nejsem rasista. Zato o tobě mám pochybnosti. *3*
            • vulgárnosti? když napíšu že je někdo blbej tak to tak je , protože většinou napíše blbost , a netřeba rozsáhlých komentářů , stačí jedna věta *3*
  • Autor článku Karel Filo nenapsal svůj vlastní názor. Znám ho dobře, on píše na objednávku a pro peníze. Něco jako novinářská etika je pro něho neznámý pojem.Je to člověk který propadl kultu peněz a za ně bude lézt do p-dele komukoliv. Prostě dostal objednávku na Nohavicu a on se toho zhostil docela dobře. Jen ze sebe udělal pěkného bezcharakterního vola. Holt byznys je byznys.
    • Téměř všichni novináři píší na objednávku.Ti tzv. nezávislí prostě píší aby se nějak uživili a ti ostatní novináři mají své nadřízené,kteří je úkolují.Psát na objednávku prostě musí,každý z nich chce být dobře živ a také mají své rodiny,které je třeba uživit.
    • Pro takové mám já jediné označení: " mediální prostitut.."
  • Sám jsem byl svědkem v lékárně když Romka neplatila ani korunu za léky a bylo jich dost.Ptal jsem se magistry a ta potvrdila ,že neplatila. Prý je soc.případ. Stál jsem hned za ní... a já mám skoro 80 roků a potřebné léky pro mne skoro 500kč. A mohl bych napsat i jiné věci.... Pane Nohavica fandím Vám...
  • Co to je za Filo asi nějaký debiil a cikorka.
    • Cikorka nebo bílá čokoláda
  • Pan Fila se nějak podezřele zastává tamtěch. Potřeboval by od nich dostat po tlamě jako výraz díků za zastání, pokud není jeden z nich*12*
    Nohavico, zpívej dál, vys e r se na škrabálka, budujícího si kariéru
    • ... pan Fila je pisálek nechápající význam slov ... nyní si pozorně přečtěte co napsal: "cituje Fila ironicky z textu písně a dodává: „Jen jestli si Nohavica neplete Romy s nindži, ti umějí pracovat se zbraněmi obouručně. Alespoň já, kdykoli jsem byl přepaden, měl romský útočník vždycky jen jeden nůž.“ ... zajímavé, pan Fila potvrzuje, že byl přepaden Romy (česky cigány) vícekrát, ale vždycky měl romský útočník jen jeden nůž!
      Kolikrát byl pan Fila přepaden a kolikrát podal trestní oznámení??? *10* *10* *10*
      • Brácha, chtěl cigaretu, nedal jsem mu ji,dostal jsem drandžírák pod žebro.Pamatuji si jen jeden drandžírák.
  • Rasistická třeba je, ale jen pro ty, kterých se to vysloveně týká...
  • Nohavica je super, jeho pisnicky taky a cigosi at tahnou do p r d e l e i s p. Filou. *16* *11*
    • Děláš Paměti národa jen samou radost,Ivčo,jen tak dál! A PAN Jaromír Nohavice rovněž tak! Snad toto už každému otevře oči v nazírání,co je s. Filo,týdeník Respekt a vůbec sdělovací prostředky a demokracie v zemi,vše bolševický sajrajt! *9*
  • jarku, jen tak do toho,jsem s tebou.
    • A ty se honem rychle spláchni,fašistický mongoloidní provokatére,víme,co jsi jakkoliv teď předstíráš,jak jedeš na vlně,zmetku,PAN Nohavica tě má někde! *12*
      • 3. odboj ? *8* Nespletl ses ? Nejsi ve 4. odboji ? Ten škodil a škodí za každého režimu, odbojáři. Ty seš odbojář akorát tak v hopsodě na hajzlu když bliješ a nadáváš na každý režim za kterého se vyráběl chlast a ty jsi nucen, samozřejmě režimem, chlast likvidovat
      • jemu nadáváš do mongoloidů a to je neco špatného nebo jak si to mám vysvětlit ty hrdino .-)
      • podle jména jseš cikora který tady zakládá romský 3 odboj.
        pravdě podobně jsi se ráno udeřil hlavičkou do futra,a nebo byl dlouho na sluníčku.
        dojdi si k lékaři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit