Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O lidech na vnitru nemám dobré mínění a ještě horší skušenosti. jen jim utáhnout kohoutky
  • Byl jsem zastupitelem v Praze ,poradcem a minoritním podílníkem ve stejnojmenném s.r.o.,kteréVV financovalo.Bohudík jsem se s lidmi,kteří z přítmí tahají za provázky nejen financování stranyVV,včas rozešel,takže mám klidné svědomí.Přesto jsem trochu smuten z toho,jakým způsobem se klame veřejnost,a stále přemýšlím kde se berou špinavé peníze na financování něktrých českých stran,a to nikoli jen malých to napsal ing.Vejtasa B.,předseda Strany občanské sebeobrany do Magazínu Práva.
  • Radku, jen četníkům uber. Jsou to rodinné a příbuzenské klany u teplých koryt. Nic ve zlém, ale ukaž jim pověstnou židovskou spořivost.
  • No je zajímavý jak mohl pan ministr vnitra projít bezpečnostní prověrkou když byl veden u stb.neboť toje jednou z podmínek k tomu, aby se mohl seznamovat s věcmi označeny jako Důvěrné a výše. Na to by se měl někdo podívat.
    • Jako ministr bezpečnostní prověrku nepotřebuje. Zbývá jen dodat - bohužel nebo naštěstí?
  • Chudáček estébáček Radeček... Jen ho politute pisálkové a pofoukejte mu bebí. Hajzlovi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit