Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud přijdou mladí k volbácm, je šance, že to dvojče Klause zvolené nebude. V opačném případě disciplinovaní bolševičtí geronti toho ožralku z Vysočiny nejspíš zvolí :-((
  • volit budu zemana!!!
    • Máš recht. Já taky rád Becherovku. Je nepančovaná a vyráběna v čechách.
      • Můj brácha je policajt kriminálky a při výkonu svého povolání už mnohokrát narazil i na pančovanou Becherovku. Vyráběli ji prý poláci v nějaké garáži u nich někde na vesnici a spolu s našimi překupníky ji prodávali u nás ve stáncích na poutích, jarmarcích apod. Základem pro její výrobu byl od nás dovezený líh z Litvínova. Kvalita sice nic moc,ale chuť toho pančovaného likéru byla velmi podobná a laik to obvykle nepoznal.
  • Blbečci, co je zde vidím, vůbec neví, která bije. Jejich názory nikoho nezajímají.
  • Myslím, že kolem přímé volby prezidenta CR je příliš mnoho mediálního humbuku. Hlavním kritériem by mělo být, aby důstojně a rozumně reprezentoval naši zemi, aby si vybral slušné a kompetentní poradce a přesvědčoval svými osobnostními kvalitami.( t.j. žádný bývalý člen SSM nabo KSČ)! Měl by umět na úrovni komunikovat a pokud možno nešišlal. Z těch devíti kandidátů jich tam moc takových není. Mně se líbí Zuzana Roithová.
  • volte avatara jeste neni ve vleku politiku a podvodniku.....
    • To by byla ostuda až někomu podá ruku s plísní na nehtech.
      Asi je pěkné čuně no AVATAR co dodat. Hnus !!!
      Stejně už je vybráno -to vše je jen divadlo ať se nenudíme
      a necháme tuneldědka napokoji. *16* *16*
      • Vol Franze a nepindej!!!
        • Ani náhodou prolezlého plísní žluté zuby o kartáčku na zuby a pastě asi
          v životě neslyšel --to radši budu volit opici jsou hezčí.Každý blbec si o
          sobě myslí že je ředitel zeměkoule .
  • Karel má v programu amnestii? To se snížil k tomu přitáhnout pozornost jakých voličů? Já už znovu ten bord*l co udělala tahle amnestie nechci. Volit ho nebudu.
  • K volbám nejdu protože u všech na kandidátkách chybí to nejhlavnější.Od kdy do kdy byl členem KSČ nebo SSM.Považuji to za velkou chybu a volbu prezidenta budu považovat za neplatnou.Sice tím nic nevyřeším protože v tomto státě je předem dané co bude ale alespoň budu mít čisté svědomí až to špatně dopadne.Navíc z těchto kandidátů bych si já osobně nevybral.
    • Zbytečně se zajímate o nepodstatné všichni co jsou narozeni kolem roku 1940-60 zažili KSč a je jedno jak se angažovali,protože to byli malé ryby ty velké jsou už dávno za vodou Dlouhý Nečas atd. *7*
    • Stále chybí rovné podmínky všem a to co ukazujou není volitelné pro členství ve zločinecké organizaci a zásluhy o stát ´= nemám koho a hoci koho nevolím *11*
      • Tak to jste blbové, dáte šanci hajzlům a těch tam je *16*
  • Mým jediným kandidátem a majitelem mého hlasu je Karel Schwarzenberg. Jako jediný je státník, který má zkušenosti v diplomacii. Jako bývalý kancléř má velký přehled o chodu úřadu, do kterého kandiduje. Je respektovaný v zahraničí. Je mi smutno při pohledu na předvolební průzkumy, když vidím, jakou podporu má Miloš Zeman. Je strašné, jak je český národ zapomětlivý, když preferuje do svého čela takového hulváta. Někomu stačí jen na pár let sejít z očí a má našlápnuto. Nejjasnějším propadákem volby tipuju Janu Bobošíkovou. Ta dáma je nesoudná. Odevšad ji vyrazili a stále se pokouší o nové posty. Připadá mi, že se jednoho rána probudila a řekla si. "Co jsem ještě nezkusila? Co třeba prezidentka?"
    • Tak to zatím doppadlo, jak jsem předpokládal. Postoupil hulvát a můj favorit, Bošíková vybouchla jako saze v komíně. Takže Karle pokračujem a doufám, že i uspějem.
    • Se prober! Schwarzenberg se nedostane ani do druhého kola
      • Z toho mám vyvodit, že je lepší dát hlas někomu, kdo má šanci pro druhé kolo? Vypadá to tak, že se rozhoduješ ne podle osobnosti, ale podle toho, jak svým hlasem zvolit menší zlo.. Pokud je to tak, tak Tě lituju, protože na to přijde doba až v druhém kole.
        • Schwarzenberg pro mne žádná osobnost není!!! Navíc nechci starého prezidenta, který všude jen chrápe. Mému kandidátovi bohužel nebylo umožněno se prezidentských voleb zúčastnit, takže nevolím nikoho!
          • Pak jenom tlacháš a svůj hlas znehodnocuješ. Je to Tvá volba. Na to má každý právo.
            • Svůj hlas bych znehodnotil, kdybych ho některému ze "9 statečných" dal. Hlavně bych ale znehodnotil svoje svědomí!
    • Jak je respektovaný to vidím každý den víza do Kanady,dva Češi zadržovaný v zemi EU Řecko již cca 5.měsíců atd. můžu pokračovat uznání mafiánské Černé Hory.Jinak podpora Zemana a Fischera je jasně v kompetenci STB.Volím Franze nebo Diensbiera.
  • Při plné účasti voličů při volbách si bude pan Lebeda lebedit !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit