Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • volit budu zemana!!!
    • Máš recht. Já taky rád Becherovku. Je nepančovaná a vyráběna v čechách.
      • Můj brácha je policajt kriminálky a při výkonu svého povolání už mnohokrát narazil i na pančovanou Becherovku. Vyráběli ji prý poláci v nějaké garáži u nich někde na vesnici a spolu s našimi překupníky ji prodávali u nás ve stáncích na poutích, jarmarcích apod. Základem pro její výrobu byl od nás dovezený líh z Litvínova. Kvalita sice nic moc,ale chuť toho pančovaného likéru byla velmi podobná a laik to obvykle nepoznal.
  • My k volbě rozhodně půjdem a to vždy a budeme volit také vždy levicové kandidáty a to tak dlouho dokud tady bude ten vládnoucí dobytek bez úrovně jako je např nikým nevolená Lidem.Ten omyl se musí demokraticky napravit.Rozhodně to spící děda nebude.Máme rádi jasnou řeč a ne dětské žvatlání.
    • Kdo to je my, blbe? Psaní o dětském žvatlání ve tvém podání je to nejveselejší, co zde čtu.
      • My to je ta inteligentní většina,bohužel zatím v ilegalitě,ale ty do toho nepatříš o čem si nás tím blbem přesvědčil.
  • Proč bych měl jít volit? Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Zvláště mi šmakují onen protekční synáček tatíčka z disentu, indiánský tetovaný náčelník (hrůza pomyslit co by zažívali prvňáčkové před jeho portrétem ve třídách) a v neposlední řadě i ten ochrápaný jezevec s knírem jako když prase čuchne do smetí. K volbám nepůjdu a občan který bude zvolen mým presidentem nebude. Chuj s ním. Howgh. *1* *1* *1* *1* *1*
    • A co tím dokážeš?Právě budem volit toho Avatara.Aby svět viděl co s kulturním národem vyvedla EU a USA s Havlem a Klausem.Omyl století.
      • No stím si Kalous s Nečasem hravě poradí. U Krause byl za blbce,
        rozumí možná hudbě nebo čemu ale jinak nula!!!! A hnusná !!!
        Svět se pobaví ono už tak si z nás všude dělají p*del !! *1*
  • Když z té sestavy kandidátů není koho volit, tak proč jít k volbám...s prázdnöu obálkou? *16*
    • Když tak vol Bobošíkovou,když budeš lepit známku tak alespoň olízneš pěknou ženskou než senilního dědka.
      • No pěkná je. Vím však o jiném místě které by bylo lépe olíznout. *1*
    • Uvědomte si ,že by stačil jeden,kterého nechce celý národ a bude presidentem a to co si tady říká demokrat se opět bude smát.
  • Za celý svůj život jsem se nedočkal ničeho co by někoho potěšilo.Pořád se zdražuje,práce není,kam se podíváte bordel!
    Politici jsou stále stejní,nic lidem nedaj,naopak vše se zdražuje,romové nikdy dělat nebudou jen kradou,jezdní bez řidického oprávnění,na vše mají dávky,vietnamci prodávaj veteš, neumí ani česky a podnikaj.A vše zaplatí slušní lidé.Pan Okamura nikomu nerozdával majetky,jen to co by bylo normální a slušné,ani se tam nedostal.Dobře nám tak,když všichni jen čumí a nadávaj.Co se asi tak může změnit hm?Policie nemá žádné pravomoce.Budeme mít prezidenta,kterého si zvolíme a to je asi tak vše!!!
    • A co jsi dělal v roce 1989?Cinkal klíčema,volil OF a pak ODS.Musíš používat selský rozum.Vždy volit,ale to nejmenší zlo.Proto běž k volbám a vol Dinsbíra
      • Chapec je komoušek? Co se onoho jména týče, pak je pod mou úroveň, volit většího blba než jsem já. Víš chlapče s rudou hvézdou? Patřils také mezi *12* *12* *12* ?
  • Osobně nechápu k čemu by mi byl prezident.Nepotřebuji ho a pokud bych ho chtěl,tak ani jednoho kašpara co se tam cpe.Zase jen loutka a ostuda za hranicí. *6* *7*
  • Hlavní důvod k přímé volbě prezidenta byly stranické pletichy, které doprovázely volbu minulou. Václav Klaus již byl natolik neoblíben, že by v přímé volbě určitě neuspěl. *4*

    Nějakou změnu by bylo potřeba udělat i v případě voleb do Parlamentu, aby člověk současně se stranou nemusel volit i lidi, které si strana z důvodů obvykle souvisejících s penězi nebo mafiánským vlivem nominovala do čela kandidátky.
  • Text je blbost. Toto samozřejmě není přímá volba, protože občané si neurčí svého prezidenta. Kandidáti jsou již předem určeny justiční mafií dle jejich pravidel. Lidi otevřete už konečně oči. Pokud jim někdo nebude vonět, udělají si na to zákon, vlastní pravidla atd...
    • Přesně vystiženo.Jim nepohodlné trapně a okatě vymístili a to co zbejvá zase není žádná výhra.Z bláta do louže plné sra..ek *16*
  • I když jsem ke všem ostatním volbám chodil řádně,tak k těm prezidentským nepůjdu.Protože je výběr pouze mezi lumpy,kterým jde o to dostat se k politickému korytu a vyhřívat se na výsluní moci.Jejich předvolební projevy možná mohli dojmout obyčejného českého blba.Pokud však rozumní lidé hledali od prezidentských kandidátů,to nejdůležitější,pro budoucnost dalších generací a tím je recept jak začít splácet nasekané astronomické dluhy,tak uvedeného se nedočkali.Tito lumpové předhazují národu pouze řešení zástupných problémů,což obyčejnému českému blbovi stačí,aby měl pro koho jásat.Ať vyberou ,z kandidátů,jakéhokoliv darebáka,tak určitě bude,při revoluci,zralý na co nejkrutější odporažení,přímo na Hradě.
    • Vcelku lze souhlasit, ale nebylo by lepší přece jen k volbám jít a zvolit tzv. menší zlo?
      • Promiňte ale žádný z nabízených hochštaplerů nemůže být považován za menší zlo. Jsou jenom přehlídkou toho, co nabízí naše ubohá politická scéna. A propos: měl jste snad možnost navrhnou jiného kandidáta než ty nabízené součastnou mizernou politickou garnitůrou? A vidíte? Na ty já jim - víte co, že? *1*
        • Souhlasím. To "menší zlo" je samozřejmě ošemetné, pro někoho je menším zlem např. kandidát navržený ODS, pro jiné jsou nepřijatelní kandidáti podporovaní ČSSD.
          Domnívám se, že každý mohl navrhnout jiného kandidáta, bohužel jiná věc (a zásadní) je získání podpisů pro jeho podporu, takže v v podstatě nemohl.
          Možná by stálo za to udělat si seznam "demkratických možností a voleb," které vlastně žádnými možnostmi, natožpak ovlivnitelnými, nejsou.
        • Suveréne dávám za pravdu,proto si z toho musím dělat pr..l,protože 23.let tady prožíváme Havlovo a Klausovo drama.Škoda,že nežije Hašek nebo Švandrlík .Tenhle loutkoherec v rouše nečase je trapná figura nebo smutná.
        • Souhlas a proto budu volit Avatara náčelníka pro Absurdistán po rozkladu ,bývalá ČSFR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit