Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V dnešní době je alergický každý druhý. Je spousta metod a způsobů, jak si obtíže zmírnit. Já jsem například alergická na prach a roztoče. Koupila jsem nám proto domů čističku vzduchu a speciální parní vysavač, se kterým obden uklízím, takže máme doma čisto. Dýchá se mi tu dobře a obtíže se mi hodně zmírnily.

• Zkuste najít v hypermarketu trávník, do kterého byste si mohli lehnout.

Proto "Nevaž se, odvaž se" a prožívej neděle účelně a zábavně nákupováním v nákupních centrech. Denně na nás útočí za tím účelem reklamy na bilboardech, v televizi,rozhlase, prostě všude. přece je neoslyšíme (když jsme si je v cenách zboží draze zaplatili, za reklamy bylo jen vloni vydáno cca 65 miliard Kč).

A alergie? Ty si také s "éčkami" kupujeme. 

• Alergie atd., jsou tu už přirozeně miliardy let..Odolnost proti nim., je hodně závislá, mimo na genetické výbavě atd..i na jisté "proočkovanosti" jedince, hlavně díky přirozenému pohybu i přímému kontaktu v daném "nečistém" prostředí..tím i často ke zvyšování tolerance a obecné odolnosti.,kterou současné lidstvo, hlavně ve vyspělých zemích.,co si vytváří stále více sterilnější i izolovanější, životní prostor atd.., zcela logicky ztrácí a tím i ztrácí přirozenou imunitu proti mnoha alergiím atd...Navíc se používá v dnešní době tolik chemie atd., což dříve nikdy nebylo..Dnes už si děti, ale ani dospělí moc nedovolí a nakonec ani nechtějí., často nemají ani kdy a kde..normálně i přirozeně např. ležet v trávě, hladit jednou rukou králíka druhou jíst vlastníma rukama připravené jídlo, konzumovat ovoce přímo ze stromu, či keře, zeleninu rovnou ze země, pouze opláchnutou z hadice, chodit bosí po zahradě atd..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit