Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dante

  Zřejmě už Demokraté jak za komančů zakazují vlastní pravdu -Čaputová má opravdu na Slovensku s podvody problém a Havla na Slovensku opravdu vítali vajíčky-to kvůli němu byl na Slovensku odpor vůči Čechům který už odezněl třeba v Dubnici nechal Havel zavřít ze dne na den zbrojovku a na dlažbě skončilo 3000 zaměstnanců to jsou fakta která Demokraté zamlčují !!!

 • Pavel.Jegl

  Žádné přirovnání neplatí absolutně. Viz výklad:

  Svou politickou a hodnotovou orientaci Čaputová během návštěvy Česka projeví třeba tím, že položí květiny ke hrobu Václava Havla. Ostatně, když měla v rozhovoru pro Radiožurnál zmínit českého politika, kterého si nejvíc váží, bez váhání jmenovala prvního českého (a před tím československého) prezidenta. Není divu, nová slovenská prezidentka se zrodila ze světa občanských iniciativ, z prostředí, ke kterému měl Havel blízko. 

 • Její Excellence, presidentka Slovenska, paní Z. Čaputová, je naprosto svébytná žena.

  Přirovnávat ji ke komukoli je více, než nesmyslné. Nota bene k panu presidentu V. Havlovi, 

  který působil v úplně jiné politické i společenské situaci...

 • Slováci jí přezdívají "lži advokátka". Jako advokátní konspicientka si psala denní praxi 200k m od bydliště. Tedy jakože měla jezdit denně 400km. Takové neobvyklé. Jak už nenajde odvaho, toto přečurání přiznat, dá se očekávat další a další kotrmelec.Navíc se u advokáta očekává určitá morální vyspělost.....Tady spíš vyčpělost.
 • KIMCID

  On tam byl dědek Kníže to jsem nevěděl

 • Než byla zvolena slezla se s Hloupým Karlem. Starý blekota byl moc moc rád. Nyní přijede a neznalá poměrů se sejde se zdejším arcidarebákem Nějakým Halíkem.Tím Halíkem ,který nám všem vytýká averzi k přivandrovalcům. Tím Halíkem který podváděl při opisování odborných textů. Tím Halíkem kterého se část cirkve právem straní. Není zas úplně hloupá. Ví přesně s kým šla na pivo. Takže Mařeno, to jsi se tady moc nezapsala.Chováš se tady jak neřízená střela.

 • Babišovi voliči jsou normální pracující lidi, kteří Neřvou, Nepředvádí se na demonstracích, dokonce ani v diskuzích Neexhibují, protože chodí do práce a věnují se svým každodenním starostem. Zkrátka necítí potřebu někde vyřvávat, protože svoji podporu vyjádřili u řádných voleb. Podle průzkumů si pak za svojí většinovou volbou stojí. Místo planého šermování nějakýcmi podivnmi procenty, se snažte získat procent více než Babiš. Musíte se zkrátka víc snažit, hlavně ovšem u voleb, kde se vše rozhoduje.
 • Ten nas je take nesvepravny a u tech vencu upravuje stuhy - nekdy...

 • josef.chmela


  Ty máš zase schizophrenia rusohuierica a to permanentně. To jen dokazuje nízkou inteligenci a nízký charakter a možná jsi za to placen v dolarech.

 • KIMCID

  No rozhodně jsou vždy jeho ústa plná jedním ze sedmi smrtelných hříchu.Ale co on si odříká pár otčenášů že .

 • Nic se nesmí přehánět? Zveřejnil jsem fakta. Ne své osobní domněnky. 

  Volby byly demokratické? Od zahájení do konce? Jistě že ne. 😈 Protože by se nestalo to, co se stalo. Porušení práva, chcete li zákona. Demokracie bez dodržení práva není demokracie ale anarchie. Nebo totalita. Nebo banánová republika.  A jen připomenu, Rakousko a Venezuela (Slovensko). Velký rozdíl. 😈 

 • Bude dělat to, na co ji někdo připravil a sponzoroval ze zahraničí. Připomenu i toho dalšího nového presidenta - komika Zelenského. Není to tragické? Vždyť si je porovnejme - čím už prošli a jak jsou zkušení-připravení na takovou funkci. Neumí naprosto nic. Figurky, kladeči věnců. 😈

 • Já jsem odpovídal na názor nicku Vejprtsky. To jste Vy???😯

  Jinak samozřejmě nikomu neberu jeho vlastní názor, i když s ním nesouhlasím.  😉

 • Děkuji, jeho jméno jsem skutečně nezaznamenal. 

 • Nick triador - Nešlapte panu Jéglovi na květinky!! 

  Dobře, nemusí nám náčelnice Čaputů konvenovat, ale nic se nemá přehánět. Slováci si jí zvolili, tak jí prostě mají. Uvidíme, co se z ní vyvrbí. 

  Stejně tak, ajo někteří fanatici nesnáší pana Zemana, my se musíme smířit s touhle dámou. Myslím, že volby byly demokratické. 

 • Fakt mě nikdo neplatí v rublech - a o panu Halíkovi si myslím,že je to jen jeden z typů katolického fanatika. Četl jsem několik jeho článků a viděl několik jeho vystoupení. Za líbivými slovy je nesnášenlivost, nenávist. Ani církevní obec na něho nemá jednoznačný názor. Ne to já - ateista. 

  Je to jen můj osobní názor a nikomu jej nevnucuji. Kdo chce, ať si jeho fotografii klidně vyvěsí nad postýlku. 

 • U soudruha z Vejprt asi zase propukla schizophrenia eurohuierica. Zjevně si zapomněl vzít léky a k tomu ta vedra... Svými bláboly jen soudným lidem dokazuje, že pí Čaputová byla dobrá volba. A otírat se o p. Halíka... to jen dokazuje nízkou inteligenci a nízký charakter a možná je za to placen v rublech.

 • Chvála Čaputové z úst Halíka je jednoznačně negativní signál, jako kdyby Čaputovou chválil sám vládce pekelných sil. Na seriózní hodnocení Čaputové ve vztahu k výkonu funkce prezidenta je ještě brzy. Je ovšem nabíledni reálný předpoklad, že paní Čaputová bude zvětšovat svůj škůdcovský potenciál a já jen doufám, že nevybuduje tak velký škůdcovský potenciál, který by mohl rozklížit jednotu států V4 v odporu proti budování eurohujerské diktatury.
 • To je pravda, když si představím kohokoli z předsedů dalších politických stran jako předsedu vlády, tak mě jímá hrůza... Zato u ANO už vidím dva až tři možné Babišovy nástupce. Babiš si holt vždycky uměl jako správný šéf k sobě vzít schopné lidi. A neschopné bez váhání pošle do patřičných míst, což je taky vlastnost výborného šéfa.
 • Odkaz jsem si přečetl a toto nebyl ten šťastný příklad, který by porušení práva ve vztahu k neukončenému  volebnímu procesu jakkoli komentoval. Tady šlo pouze o jakési primitivní "hejtování" na  JUDr. Harabina 

  Naopak, jsem zvědavý, zda jste i Vy shlédl video, které jsem zde dal k dobru. 

  Tady posílám další odkaz na rozhovor s JUDr. Harabinem, který reaguje na dotazy k tomuto tématu.  https://www.youtube.com/watch?v=uPhit-DtSlA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit