Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobrý den, když se tu tak řeší ten marketing...já si myslím, že to není výtvor marketingu, ale tak každý, ať má názor jaký chce. Chtěl bych se Vás tu ale zeptat, co si myslíte o oblasti SEO v marketingu? Jak moc je dle vás SEO důležité? Právě takovou otázku si pokládáme, protože jsme ,,čerstvě" založili novou společnost. Přemýšlíme o využití služeb od: https://kvalitneseo.cz/ nemáte někdo zkušenosti? Přivítali bychom je s týmem ? :) Díky

 • Příští koalici budou sestavovat tato hnutí: ANO, SPD, Trikolora. Jak, to se uvidí.😈

 • gaheris

  Nevěřím ani jednomu! Co takhle tažení zpátky do Bosny Pružinští?

  • Kde jste přišli všichni na to Bosnu ?! Snad Podkarpatská rus , dnešní Ukrajina ne .. Uz to jméno tam odkazuje. Kde by se v tehdejší Bosně vzal Pruzinsky ? Máte v tom všichni dost chaos, v tom rodokmenu téhle vyléčených exotů .

 • Můj hlas má jistý. Zatím.

 • A která politická strana není? Nikdo je k ničemu nepotřebuje a přesto jsou a královský živí tisíce tlučhubů. 

 • Přestaňte plísnit,věštit bez užitku(pak se toho bát), řekněme to písní.

  Vždyť hudba a zpěv vyjadřují pocity lidského nitra . Také mnohý pochopí rozdílnost působení s časem.

  Možná,- to - odpověď na záplavu anglické hudby odevšad...

  Politicky angažovaný muzikál pro tohoto Leadership(a)/jak oni do nás, tak se ozývá z lesa-ganzunten/

  nikdo neuvede. Prostřednictvím internetu a YOUtube , možné je.  1.) Ronny- Es steht ein Soldat am 

  Wolgastand , 2.)Machiavelli:Il Principe(Musik video) 3.) CANCAO DO MAR-Dulce Pontes  4.) David Bisbal

  Silencio 5.) María Pages-Firedance,,,,Raději, čeština vynechána, písně pro angažovaný muzikál  se hledají....

 • Evolučně-politický vývoj Trikolóry ještě zdaleka neskončil, ovšem již nyní lze s pravděpodobností hraničící s jistotou tvrdit, že Trikolóra není podvodný marketingově-politický projekt typu TOP 09. Trikolóra dle mého názoru hlavně těží z občanské nespokojenosti se směřováním republiky do eurohujersko-islamistické žumpy, přičemž ono směřování k likvidaci národní identity je tvrdě vynucováno eurohujersko-merkelovskou knutou. Trikolóra nám ukazuje, že nejsme povinni na základě reglementu bruselských byrokratů participovat na své kulturní a civilizační sebevraždě, že axiómy z eurohujerského katechismu nemusíme ctít a naopak máme používat vlastní mozek k vyjádření názoru. Trikolóra by teď měla potvrdit své prozatímní proklamace skutky, třeba v případě bruselského vnucování institutu strpění cizích zločinců na území naší republiky a ve vytváření kast privilegovaných lidí v uprchlickém převleku. Od proklamací by měla Trikolóra přejít ke skutečnému hájení suverenity ČR. Trikolóra by měla vědět, že trh nevyřeší vše, že neviditelná klausovská ruka trhu jen neviditelně rozkradla národní bohatství. Lidé dosud neztratili paměť a vědí, že vlastně ani nemáme co hájit, když bylo vše v podvodné klausovské privatizaci rozkradeno a vytunelováno. Zůstávám ostražitý vůči Trikolóře a zároveň Trikolóře fandím, protože slepě nenásleduje kolaborantský kurz v prospěch proradných bruselských byrokratů.

 • vanhorne

  Proc to modre sacko, kdyz modra diky jeho fotrovi do tricolore uz nepatri? Zlute sacko by bylo prihodnejsi.

  • Nebo hnědé úbor, jaký má v oblibě váš guru Minář z Milionu chvilek?🙂

 • Neznám Klause mladšího, neznám jeho Trikolóru. Vyjadřuji se pokud možno pouze k věcem s nimiž mám osobní konkrétní zkušenost a mohu si tedy dovolit tvrdit i kontroverzní fakta, navzdory třeba i tlaku médií a názorům veřejnosti, právě díky tomu že jsem je osobně zažil a poznal. 

  Jedno vím ale jistě. O SVÉM OSUDU A ŽIVOTĚ SI HODLÁM ROZHODOVAT SÁM a nemám zájem ho nekontrolovaně svěřit do rukou jakékoli strany, sekty či jiného soukromého zájmového spolku. Takže politik který nemá zájem na zrušení imunity a prosazení zákona o Obecném referendu je pro mne nedůvěryhodný a nepřijatelný. Žvanit může co chce, nikdo mu nebrání......Platí to pro všechny strany a politiky minulé, přítomné i budoucí....

  • Obecné referendum prosazují gauneři, kteří chtějí zmanipulováním neznalých prosťáčků získat nad nimi moc a stát se tak diktátorem. A pak s tím také souhlasí hlupáci, kterým stačí dát koblihu a k tomu pár sprostých hospodských rádoby "vtipů" a už věří, že bude líp a s veselým bekotem jdou za diktátorem do otroctví.

   Vzpomeňme jak se dostal k moci Hitler, Mussolini, Franco a jiní hlasatelé národního socialismu čili nacismu. I v CCCP syfilitik Uljanov manipuloval s mužiky.

   Já leccos o právu vím, a právě proto bych nechtěl rozhodovat o všem v referendu. Ono najít optimální řešení není vždy jednoduché, je třeba posoudit různá pro a proti, vyvodit a posoudit důsledky. A k tomu jsou potřebné hluboké znalosti a podrobné analýzy.

   Vidíme ve Velké Britanii k čemu vedlo a ještě povede referendum o "brexitu".

   • Už jsem to tu mnohokrát psal. Můžu tě uklidnit, TEBE BY SE HLASOVÁNÍ V REFERENDU COBY NEZNALÉHO PROSŤÁČKA NETÝKALO!!! Dál bys jako hloupá ovce mohl s bekotem sbírat koblihy a trávit svůj čas pod dohledem statného ošetřovatele v ústavů pro nesvéprávné. Pro tebe by se samozřejmě nic nezměnilo. MY SVOBODNÍ SVÉPRÁVNÍ LIDÉ BYCHOM ROZHODOVALI O SOBĚ SAMÝCH na rozdíl od nekontrolovatelných stran které o nás chtějí rozhodovat. Ty bys svou koblihu v ústavní kuchyni vždycky dostal. NEMUSÍŠ SE BÁT!!!!!!

    • vanhorne

     "Můžu tě uklidnit,"

     Hahaha, ty chces nekoho uklidnovat? Jak bys to asi delal, kdyz tebe musi uklidnovat ne jeden, ale dva obzvlast telesne zdatni osetrovatele, kdyz ti spolublici sezere koblihu, be real.

     • Kdybys nebyl hlupák jen, nestal by ses vanhornem....😉

   • No právě že to v té Británii vidíme. A k čemu to povede, uvidíme po Brexitu.

    Chápu vás dobře, když se svým odporem k referendu jste odpůrce případného druhého referenda o Brexitu, že?

 • Na rozdíl od přítomných na slovo vzatých politologů, odborníků na rodopis, či osobní psychology - si počkám, než začnu vynášet soudy. Zatím se tahle skupina nijak (jenom verbálně) neprojevovala.

  Zatím to vypadá na kukačku v hnízdě ANO a SPD. 

  Nakonec rozhodnou zase lidé svými hlasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit