Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Můj manžel je Rus a miluje polohu 69,” svěřuje se přítelkyni Hanka. „Co mám dělat, když se mi to nelíbí?”
    „Raději nic,” odvětí kamarádka. „Buď ráda, že nemiluje polohu 1968. To je totiž tankem do zadnice!” *2* *2* *2* *2*
  • Chodí dva příslušníci VB po Václaváku a počítají kanály. Jeden, dva, tři, čtyři, pět, šest! Stop! Skloní se a do kanálu zařvou: „Húúú!”
    A tak pokračujou pořád dál. Vidí je děda a ptá se, co že to tam dělají.
    „Ale, velitel nám nařídil, že máme rušit Svobodnou Evropu na šestém kanále!” *15* *15*
  • Šla hlídka VB po Václaváku a najednou jeden z nich říká: „Hele, takový prsten měla Arabela!”
    A opravdu - na zemi ležel takový veliký prsten. Jeden z nich si ho nasadil a prohlásil: „Zkusíme to! Co bychom mohli chtít? Dvě ženské!”
    Otočil prstenem, a hele - dvě ženské tu jsou!
    Říká: „No jo, je oblečená! Vysvléci!”
    Otočil prstenem, a hele - jsou nahé!
    Pak říká: „Teď to potřebuje dva pořádné čuráááky!”
    Otočil prstenem, zahřmělo a objevili se - náčelník a jeho zástupce! *15* *15* *15*
  • Volá bača na druhý kopec: „Ty, Jano, víš, co je nového? Brežněv zemřel!”
    „Cože?”
    „Brežněv zemřel!”
    „Co jsi říkal?”
    „Brežněv zemřel! Jsi hluchý?!”
    „Ne, nejsem hluchý, ale moc pěkně se to poslouchá! *15* *15* *15*
  • Zastaví Tatra 613 s generálním tajemníkem ÚV KSČ Milošem Jakešem před starším domkem, kde sedí na zápraží babička. Z auta vystoupí řidič a říká: „Babičko, pusťte soudruha Jakeše k vám na záchod.”
    „Nepustím,” zní rázná odpověď. „Ať jde do kopřiv!”
    „Ale babičko, to je přece soudruh Jakeš. Ten nemůže jít do kopřiv, pusťte ho na záchod,” přesvědčuje ji stále řidič.
    „Nepustím, ať jde do kopřiv!”
    „A babičko, proč nechcete pustit soudruha Jakeše na záchod?”
    „Jo, já ho pustím, on se tady vychčije a pak mi z toho udělají síň tradic a já budu chodit do kopřiv!” *2* *2*
  • Chytili takhle jednou Kohna pohraničníci a ptají se ho: „Hele, Kohn, co tady dělají?”
    „Utíkám do Sovětského svazu!”
    „Ale, Kohn, tady jsou na západoněmecké hranici.”
    Na to Kohn prohlásil: „Má láska k Sovětskému svazu nezná hranic!” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Umírá starý cikán a místo faráře si pozval předsedu místního výboru KSČ, a že chce vstoupit do strany.
    „A proč, prosím tě?” diví se straník. „Celý život jsi volný jak vítr a teď tohle?”
    Cikán se nechá slyšet: „Když už má někdo umřít, ať je to komunista!” *15* *15* *15*
  • Ztratil se Brežněv v lese a šli ho hledat. Potkali králíka a ptají se ho, jestli soudruha Brežněva neviděl.
    „Ne,” povídá králíček. „Nikoho takového jsem tu neviděl.”
    Potkají lišku a taky se jí ptají.
    „Ne, taky jsem nikoho neviděla,” odpoví liška. „Ale běžte se zeptat medvěda. Určitě ho najdete doma, protože zrovna marodí. Už týden sere medaile!” *2* *2* *2* *2*
  • Mnu si ruce radostí když vidím jak zdejší ruský teplouš BTW tápe kdo si s ním vlastně vytírá prdeel. *15* *15*
  • Mnu si radostí ruce, když vidím, jak jsem o5 namočil rypák do hajzlu teplýmu Semjonovi Gayínkojc!!!







    HIHIHI !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit