Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...krásné ilustrační foto .. mnoho koňů, ale jeden je opravdu největší .. navíc je to kůň - signalista .. toto plemeno koně ještě před rokem a půl nikdo neznal ... ale v celé Evropě to české, vyšlechtěné a vykřížené plemeno přímo z lůna ODS .. pořád jen chválí .. co asi za tím bude, že je tak poslušný, krotký a dobrý v zápřahu v celé Evropě, jen doma mu to moc nejde .... , že by toho koně - signalistu v ODS vyšlechtili novodobí ODSáčtí Pavlovové:-)!!!

  • Pod nebo nad 300mld není podstatné. Podstatné je to, že fyjala ničí naši zemi.

    • Serhej Fialenko? Nikdy!! To je zachránce naší vlasti!! Kdo si myslí něco jiného, je prostě jenom šváb a dezolátor! 

      Pozdrav z Mukačeva. 

  • Ten kůň vzadu by ho mněl kopnout do hlavy ,ať se mu trochu rozsvítí.  

    • Snad byste po tak krásném tvoru nechtěl, aby si ušpinil kopyto o tento obtížný hmyz!

  • Co to je za dobytek vedle teho koňa?

  • Tento pán může tvrdit co chce je už tak prolhanej že mu neuvěří ani kůň v pozadí.

  • Po týdnu, kdy jsem vyfasoval stopku (byť jsem nikomu nevyhrožoval, nebyl vulgární, nevyzýval k násilí) se s velkou opatrností opět účastním.

    Zajisté, pan premiér má pravdu a s celou dokonalou vládou jistě dostojí svým slovům. Děj se co děj. Jsou to mistři ve svém oboru. 

    • Já to mám to stejné. Ale nevadí, vždyť je tolik diskuzních webů...

    • Nic si z teho nedělaj, ja mel osumkrat stop na mesic a tydny nepocitam. Taky nevim zač. Mistni cenzor bude dobry zaprodanec...

      • Já už to také nepočítám, ale i každý den jedenkrát. Jelimani z redakce jsou za to asi hodnoceni - jak škodit, že ?

  • tobro

    Twl, to je Jaróšek... Dobře teho hlupoša vybrali, šlape jak švýcarský hodinky.. ;-)

  • Je pravděpodobné , že Elvis žije!!??  Asi stejná blbost.

  • mun.go

    Nechal bych to koňovi - má větší hlavu.

    Je to kůň Převalského? Ohrada Dívčí hrady Praha

  • Nejhorší vláda s premiérem Fialou, který stále víc mystifikuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit