Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Katastrofa je ženská za volantem,Merkelova za kormidlem a multikulti guláš.
 • Koukám, že místní idioot Simon je všude. Blbej Simone běž si vyměnit pemprsku a nesmrď pořád na Tiscali, jsi zase určitě připosranej, blbče teplej.
  • sklapni BTW, tak ti Simona zničila život no, budeš si muset najít jinou sovětskou diskuzi kde budete mít vymletý kebule všici a budete si rozumět

   třeba Sputnik *14*
 • Obnovíme CCCP a osvobodíme evropu od demokracie a svobody!
 • Zasadni problem EU je pomalost v rozhodovani. Jiz dva je mnoho na reseni a rozhodnuti problemu. Podobne je to i v rodine, pokud v ni neni takovy Putin, Trump,Hitler, Stalin ...
 • Polská veřejnoprávní TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu. Preambule a podmínky začlenění :
  Členské státy se vzdají:
  1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny
  2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů
  3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:
  "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu." * Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států“ * Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru * Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon * Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout * Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma * Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato * Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi….Skoro jako Mnichovská dohoda 1938…Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.A o tomto všem., by měli za nás rozhodovat současní už totálně zvrácení politici, co jsou v celé EU? No s pánem Bohem!!...Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky)
 • Máme dvě možnosti, buď Evropská unie nebo Rusko. O tom to je *14*
  • Ještě je třetí možnost. Takové milouše co nejsou schopni být samostatní prodat do otroctví nebo použít na něco užitečnějšího...
  • jedině RUSKO *15* každý by si přál žít ve stepním chudobinci
   • Chudoba cti netratí.
 • Jsme EVROPANÉ, naše kultura je evropská a patříme proto do Evropy. Nebo snad chcete být zase ruskou koloníí. Nebo co hůř, koloní Erdogana. Nejsme o nic lvíc než než zaprdlá vesnička Česko.
  • Chci zůstat Evropanem, ale zároveň se chci bránit naivním a nesmyslným pokusům o multikulturní obohacení, které přinese a přináší pouze zhoršení bezpečnostní situace.
   V Evropě jsem žili i po r. 1990 a až do roku 2003 jsme se obešli bez EU. A nemám pocit, že by život můj, mé rodiny a mých známých byl v té době nějak špatný nebo nekvalitní. Naopak. Rád na ty léta vzpomínám. Jistě tam byla nějaká negativa, ale pokud mezi ně mám počítat to, že jsem při cestě na dovolenou čekal na hranicích, abych ukázal pas, tak to byla vyloženě prkotina
 • Bylo referendum o vstupu do EU většina národa si to zvolila, teď je pozdě pycha honit.
  Každý si myslel, že budou pečení holuby lítat do huby.
  Každému známému jsem říkal jste blázni tvrdý neúprosný kapitalismus Vám nic nedá, ale naopak bude Vás vysávat jako pijavice, byl jsem za blázna.
  Já jsem volil proti vstupu do EU. Teď je každá domácnost zadlužena, stát zadlužen a jsme vedeni jako rozvojová země.
  • Kdyby tenkrát většina rozhodla, že do EU nechce, tak už jsme tam stejně dávno byli. prostě by byla další referenda a mediální masáže, až by referendum dopadlo tak, jak by blo potřeba. Tím jsem si jist.
 • EU je tisíckrát horší podvodný projekt než bývalá RVHP, ale pozor !!! Nelze psát více pravdy, protože zde řádí cenzor jako utržený ze řetězu. Cenzor je obzvlášť alergický na pravdu. Navíc je závislý na svém vymazávání příspěvků.
  • sklapni BTW *7*
 • EU nebyla a není katastrofální projekt.Katastrofálním projektem ho učinili sami šéfové států unie i samotní zvolení šéfové EU.Do parlamentu EU se posílají druhořadí politici a proto se nedivme,že EU se řítí tam,kam nikdo snad nechce.Nechci říci to sprosté slovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit