Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dearputin.com
  • mluv za sebe ne za čechy ty trapná socko, radši namrskej do práce a nebudeš si muset půjčovat
  • jsem rád že jste mě rozpoznal od trapného plagiáta který to o5 smrdí non stop *3*
  • by rádi utráceli také, kdyby na to měli aneb bez půjčky ani ránu: )))
  • zdravím Vás, slušní přispěvovatelé se vždycky jasně poznají *3*
  • nevšímej si ho, všichni víme kdo je kdo
    vivat Novorusko
  • a neříkala Simča, že tu bude až po Novém roce ?? proč se zlej trolle pouštíš do každého kdo se momentálně nemůže bránit ????

    to je podlost vás komunistických zbabělců, chyba byla že vás bolševiky po revoluci všechny nepověsili
  • Tady je o5 nablito od multinicka Semjona, co tu smrdí nonstop.:)))
  • Pominu li senzacechtivý název.... co je mi do Ruské bídy.

    Myslím že našinec utrácí za náklady za bydlení od monopolních vyžírek více než 30%
    Pak li že se nájmy pohybují kolem 6 tisíc a elektřina + teplo + vodné + stočné vyskočí na 4 tisíce pak by průměrný plat musel být cca 30 tisíc.

    Páni z eurostatu v tom maj zase chaos jako obvykle. Jak jinak si vysvětlit že stejná insituce vypočetla spotřebu čistého alkoholu v ČR na obyvatele jako nejvyšší v Evropě ( tedy v četně Ruska).... Teprve posléze jsem přišel na to že páni chytří počítali víno za 10% pivo za 6% a tvrdé za 20% z čehož byplývá že Ruský národní nápoj není vodka ale třešňový likér. Francouzi pijí víno řezané z výroby 30% vody a nejkonzumovanější pivo v ČR je nějaký Belgický nebo Irský patok s ostružinam nebo jiným dochucovadlem překrývajícím zápach užívající krycí název lehké pivo Plzeňského typu *1* *1* *1*
  • to samé jako prašivý Vendelín co prdí do plechovky
  • trefné *15* *15* *15* *15* *15*
  • je dobře že už tu není, můžeme se do ní pustit, čúza je to *10*
  • Zloději nicku Já, BTW, Rybano... jsi cvok a pro i agent StB-KGB.
  • Proč v té "prašivé" EU, budoucích USE zůstáváš a neodstěhuješ se do své stepní země zaslíbené, kde se budeš cítit šťastně?
  • Douglas Boyd: 1000 LET RUSKÉ ROZPÍNAVOSTI. Od počátků k Putinovi.
  • V Rusku je vysoký počet Romů...ale já měĺ na mysli bílé cikány,
    co žijí den ze dne na vodce a cigaretě...
  • Rum se pije v celým světě. Pane vachmajstr, redaktore.
  • mauglí, vrať se do džungle v Calais, tam patříš. V Rusku je možná méně cikánů než u nás.
  • , Simča není Gayínek ale komediantka.
    Tvrdila nám, že je dospělá kočka. Nakonec se ukázalo, že je to spíše malá
    šišlající kočička. *15* *15* Narodila se v roce 2008.
    Ale už se jí neposmívejme. Až bude velká, tak bude mít vlastní počítač.
    A prsa! A snad se také naučí R.
    Jak nám to vyhrožovala? Jo. jen počkejte davebáci. *15*
  • Solder, Simonku stopla její matinka s vařechou.
    Simčo, po večerníku musíš chodit spáti. Protože brzy ráno musíš zas do školy vstáti. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit