Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi budu volit Zemana, je stejně prolhaný jako já, vylže se a prolže ze všeho, byl u komančů jako můj fotr, u STB jako můj strejda a chlastá jako já. Můj favorit No. 1.
    • Tvůj děda Křenek byl taky komanč, před tím u NSDAP a chlastá slivovici, tak co.
      • Většina členů KSČ byla předtím u NSDAP, to bys měl vědět.
        • Znal jsem jednoho velice aktivního soudruha v uličním výboru a konfidenta StB, o kterém pamětníci říkali, že za Protektoratu byl konfidentem Gestapa.
          • ty těžko ročníku 1990 *1*
      • Ovar NSDAP nestihl, časově...
  • si Sajmone poslední dny na Tiscali? Jak já ti závidím tvoje web stránky, politika, zábava, záhady ...
  • Becheroviči, Becheroviči, přijde den a půjdeš do... ).(
  • Zajímalo by mě, zda je pravda, co píšou na Russia Today, že Miloš Zeman má velké problémy s prostatou, proto nemůže navštívit Donalda Trumpa v USA, který se s ním, jako s bývalým komunistou, chce poradit, jak na Severní Koreu? To Zemana na tu cestu nemohou zacévkovat? Či Ovčáček mu neumí dát pampersku? Nějak se mi to nezdá, rusáci beztak lžou, jako když tiskne, no ne?
    • Prosímtě, ty bys toho Ovčáka uštval, hledá Peroutkův článek, chodí pro Becherovku a pro cigarety, vysypává popelníky...
    • Podle poslední lékařské zprávy konzilia má Zeman prostatu jako osmiletý nosorožec, takže by cestu do USA s tou pamperskou mohl zvládnout!
      • Jaképak štráchy! Trump Ovara v Bílém domě nechce! Jaká to potupa pro ČR!!!!
  • Že je policie zneužívána k mocenskému boji a upevnění pozic by si nevšiml jen velký ignorant a kdo má pod palcem policii?ČSSD potažmo Chovanec.
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 září mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..

    Takže definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete - to je krása demokracie.
    Neumíte respektovat jiné názory. Jste fanatici a máte tunelové vidění.
    • vanhorne
      "Od 1 září mám vlastní internetové noviny."
      Hod tady URL at te muzeme navstivit,eh?☺
    • Ať žije Soňa Křenková! *14*
  • no když něco tvrdí Miloš Zeman, tak aspoň víme, že to není pravda... *1*
  • Čapí hnízdo je čisté jak křišťálová studánka, ale je vidět, že někdo tahá u policie za nitky, někdo, zmrdové z TOP nula nula nic!
    • Chybí mi tam šmajlíci *3* *3* *3*
  • to je téma pro mne. Tady se zas vyřádím. Za všechno může Zeman Bureš Putler východostepní nájezdníci a taky Marťani protože jsou z rudé planety. Doufám že jsem na nikoho nezapomněl......když tak mi připomeňte.......Váš v kolektivu oblíbený Sajmon.........
  • na pilu. Až bude pila v nejlepším, on jim někdo systémově připomene, že pana JUDR. Altnera připravili o stovky mil. A to v přímém přenosu. Nezpochybnitelně.Protože mu nezaplatili prokazatené peníze za výhru soudu ve věci Lidového domu. Takže taková lidově-čestná je Strana ČSSD.Chování partaje v této v této věci je už mimo zákon. Ale tlusťoch na ministerstvu mlčí. Jakože nic. Ale ono JO!
    • a kdože to socanům tenkrát předsedal když se podvodem zmocnili Lihového domu? Nebyl to nějaký milovník Becherovky?
      • V těchto případech se neohlížím na to co bylo ale soustředím se na to co bude a jak nedopustit aby se některá svinstva neopakovala.Žvanit o minulosti ničemu nepomůže.
    • Tlustoch už se dle mého považuje za boha,je potřeba ČSSD i jeho vrátit zpět do reality aby si ani neškrtli.O ODS a TOP09 nebudu ani hovořit,tam je to snad jasné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit