Přejít na výpis diskuzí

Je to pták? Je to letadlo? Kdepak, to se jen rodí nová partaj

20.4.2018 14:29
Jaroslav Bican 17 příspěvků

V příštích volbách do sněmovny bude kandidovat nové uskupení, alespoň to avizuje marketingový expert žijící v Kataru Martin Jaroš. Jaké jsou jeho šance? Na co by se měl zaměřit a co má společného se svým hlavním konkurentem Andrejem Babišem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Aby to bylo dokonalé, měl by se dát do spolku s ANO Babišem. To by bylo řízení státu jako firma i s marketingovou podporou z Kataru. A ještě by si k tomu mohli vzít katarského prince Hámid bin Abdal Sáni včetně exministra Němce. Takhle tady dnes plánují do vlády "osvědčená" pimprdlátka CSSD-ANO. A ty budou skákat podle toho jak bude pískat KSČM. Geniální, co by jeden pro post premiera neudělal. Stačí se podívat na mandáty : ANO=78, CSSD=15 : celkem 93. KSČM=15 a hurá máme 108. Ale bez těch 15 od KSČM ani ťuk.
 • Další politický hochštapler ?
 • Bodejť by nezakládal. Je to přece ideální možnost, jak bezpracně přijít k penězům. Postačí oblbnout nějaké to procento národa a je to. A hlavně v té dnešní rozhádané době. TYHLE STRANY A POLITICI BY DNES SPÍŠE MĚLI PLATIT ZA TO, ŽE JDOU DO VOLEB A NE VYBÍRAT OD STÁTU PENÍZE....
 • Zas jeden neschopný všehoschopný povaleč. Co za skvělých vlád od dob Vašků nakradl a pro, ebal ,tak se chce dostat k plnýmu korytu aby se měl jak *12* *12* *12* ve rži !!! V to skvělém západě dostal po čenichu-vlastně rypáku,páč *12* *12* *12* nic jinýho nemají,tak budem živit další vyžírku. A když tak půjde do senátu-zabezpečovací ústav pro znilé příživníky !!! Turecko má ccá 80,000.000 obyvatel a stačí na to 550 poslanců !!!!! A senát nepotřebují !!! Tak na tento zlodějczéchiastan by bohatě stačilo nějakých 69 poslanců !!!!
 • Referendum o vzhoštění Okamury Z EU
 • zubr
  Zase někdo zkouší co vydržíme, vůbec bych s ním nediskutoval, žiješ v nějaké "tramtárii ",tak si tam využívej své " ego ", v Čechách by měl kandidovat subjekt,který je v Čechách a je obeznámen s potřebami českých voličů a řešit jejich problémy,jinak je vytržen z reality života u nás a tudíž nemůže znát problémy českých voličů,zdá se,že je to takový robejškovec v jiném provedení a další pokus jak rozdrobit naší politickou scénu, poněvadž se k němu " pohrnou " klasičtí političtí tůristé i odpadlíci z jiných politických subjektů,na které se nedostalo žádné odpovídající zařazení v politickém spektru u nás,na zhruba 8 miliónů voličů je 33 stran a hnutí poměrně mnoho,proto je tak naše pol. scéna tak roztříštěná a zatím to nevypadá,že by mělo dojít k nějakému sbližování stanovisek politických stran,tak že nač další! *16*
 • Na můj vkus poněkud "pokrčený" obličej! Já bych mu nevěřil ani kdyby rozdával každému voliči dort!
 • Proč se v médiích neustále objevuje kecal Kalousek,když mu 99% občanů nejen nevěří,ale ho i nenávidí.Zřejmě ministerstvo zdravotnictví chce tím ukázat,jaké následky
  má nadměrné užívání alkoholu.Totéž platí i o "spícím" Fialovi z ODS,který může dělat Kalouskovi dvojníka.
 • Jestli tento exot koketoval s Piráty nebo TOP09, tak to znamená, že je pro slušného, vzdělaného a pracovitého člověka nevolitelný.
  • a když nějaký exot koketuje s bandou ANO nebo SPD nebo KSČM, tak ten je pro slušného, vzdělaného a pracovitého člověka volitelný?
   • hlavně, když mezi nima nebudou havloidi.
 • záškvara. Když si rozkliknete povídání o tady holoubkovi jak si vedl v Kataru, není zas taková světice. Též je tam škraloupek.Spíš pořádná blána ze zlodějské smetany. Slovem lumpisko co chtělo tamní úřady též kvalitně přečurat.A pokud koketuje s TOPákama tak to bude takový nečitelný všehoschopný lajdák. Kterému nesmrdí žádné peníze a přál by si být zejména na výsluní.A vyškrábat se tam po cizích hřbetech.Novokatarák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit