Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vysvětlil jim někdo, že tady v srdci evropy by si na to čech hrubou průměrnou mzdou (tedy mzdou na kterou nedosáhne 80% obyvatel) vydělal po víc jak 20 letech? (kdyby neplatil žádné odvody ani daň z příjmů)...

    že při mediánu mezd 22 230 kč... tedy 17 384 kč čistého...
    že takovou sumu (6,75 mega) vydělá někdo kdo vydělává takový střední plat (medián) po 32 letech práce??????
    To jako máme platit za jednoho uprchlíka 388 středně velkých platů????
    Tohle je cena svobody?????? makat 32 let na úplně cizího člověka?

    Jak chcete... odsouhlaste si, že čech se vykoupí z otroctví po 32 letech... klidně nám to těch 32 let strhávejte z výplaty, ať máme 32 let na své výplatnici 0... ať víme co stojí svoboda volby v podání sociální demokracie... ať víme co je makat za německé rozhodnutí 8 hodin denně 32 let v kuse...makat na člověka co neumí bojovat za svou vlast... když přihlédnu k tomu kdo zavinil tuhle krizi a k tomuhle "výkupnému"... napadá mě jeden slogan, kupodivu taky od těch samých sousedů...

    BTW: 1,8% uprchlíků?... kolik je lidí zužovaných válkou, za hranicí chudoby, trpících... 2 miliardy? ... to jako naše výkupné je 36 milionů lidí?
    • proto bych si přál pana Putina na pražském hradě
      • BTW ty by si přál Putina na pražském hradě já s tebou souhlasím.
        Jakou by jsi si představoval měsíční mzdu tu jako berou v Rusku a nebo by ti stačila co máš teď. V Rusku se úroková sazba pohybuje kolem 25% když si pújčíš od banky nebo by jsi chtěl tu naši 1,6% ? Jakou si představuješ inflaci tu Ruskou nebo Českou jaká by ti vyhovovala lépe?
        Tady není otázka o tom Putin na pražském hradě, ale má to spousta dalších vedlejších účinků. Dneska má evropa přebytky potravin a Rusko naopak málo co myslíš, posílal by Putin potraviny do Ruska a nebo s Ruska do Evropy?
        Jinak jsi jako nezralé ovoce, dej si pozor aby jsi dříve neushl a nespadl jsi na znak nebo rovnou na hlavu, ale to by již bylo pozdě.
      • prasiči stránek opět vylézají.Fuj!
      • Počkám si na příští období, snad to vyjde
      • nestraš. Já nechci putina... já chci svobodu... a jestli by to mělo znamenat vyhlásit nezávislost jako švýcarsko nebo izrael, tak já jsem pro... Jestli to bude znamena branou povinnost a domobranu... myslím že bezpečí na ulicích nám turek nezajistí.

        Benjamin Franklin řekl:
        "Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat."

        Myslím že vysvětlovat jestli jsme jehně nebo vlk není třeba.

        Aby nedošlo k mílce... ještě jednou upozorňuji že upřednostnuji model švýcarska (žádný puč!).
        • svobodu nám může zaručit jenom mocné Rusko a prezident Putin
          • Pol, nejsem si jistý jestli jste řekl nebo to můžete myslet vážně. Ono rusko někdy někomu zajistilo svobodu ? Prosím jeden příklad.
            • Mínusy sbírám, ale příklady se nějak nehrnou... stačí jeden..... fakt jenom jeden..... aspoň to zkuste, ať je nad čím diskutovat ;)
  • vanhorne
    Zda se ze, Brusselske pijavice maji strach o svoji budoucnost.Proto ty pokuty aby se nasbiralo na jejich zlate padaky.Urcite to vymyslela ta certova prababa.
  • Tam kdesi v nadpisech píšou, že lidé zvítězili nad neandrtálci a já přitom tady na fotce (i všude jinde) jich vidím plno, jak na nás mávají a říkají, že je všecko u nás jejich. Tak teď jsem z toho jelen. *8* *7*
    • jediný neadrtálec a komunistický z..mrdloš jsi ty, místní bolševická nula
      • zas dostal v ústavu vycházky.Ti hlupáci mají čím dál volnější režim.
      • Ale neplkej, bakuláči. *15* *15*
  • Neskutečně, vymyslí si kvóty, pak si vymyslí cenu ilegála pak si vymyslí platby za nelegála a co třeba se zeptat té které země jestli o to stojí co si dobytek vymyslet? Rychlé pryč z EU. Já myslel že větší blb než český politik není ale vidím že se lze mýlit
  • Neskutečně, vymyslí si kvóty, pak si vymyslí cenu ilegála pak si vymyslí platby za nelegála a co třeba se zeptat té které země jestli o to stojí co si dobytek vymyslet? Rychlé pryč z EU. Já myslel že větší blb než český politik není ale vidím že se lze mýlit
  • Jsem četl jak hrozí chudoba uprchlíkům v Německu mají průměrně jen 54 tisíc tedy méně než rodilí germáni ti mají 60 tis.Teda lidi z východních zemí EU mají jen 48 tisíc,ti jsou tam biti nejvíc.Přesto že mají o něco větší náklady na život docela dobrá chudoba, u nás hajdy v 6 hodin v práci a průměrně kilečko na hodinu teda 4 Eura pak se divíme že po oznámení přesunu do východní Evropy EU radši utečou zpátky,takže malé výplaty jsou také k něčemu dobré.Proč vlastně nejsme taky uprchlíci,stačí na Rujaně roztrhat pas,drobet horskýho sluníčka a dělat němího a hotovo,ale až na to přijdou na ubytovně vyslanci Aláha tak budem utíkat dom a vážit si naší kotliny-to je ten lepší případ.Jenom pro srandu nový starosta Londýna ,tak to už je síla a typický anglický jméno je Mohamed,kde jsou ty časy když to byl John. *1* Ono to neni k zasmání ale k pláči kam jsme došli.
    • bohužel..
  • Klik, kvíík a hup Semen! *5*
  • A´t žije budoucí sovětský svaz
    • Tam vymírají ještě rychlejš,tak se těš na mafii z Čečny ty postkomunistickej negramote,jenom provokuješ , čti knížky a můžeš i ty před r.1989,ale to chci moc ,dneska jenom čumíte na www.
      • To je obyčejný havloidni provokatér, myslí si, že každý kdo má rád Rusko hned taky mysli na sovětské časy
        • je to vrah z Volstrýtu, hnus
  • jedině Rusko nás ochrání před placením uprchlíků

    Putina na Hrad
  • Ještě větší b l b e c než jsme doufali.

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402382-rusko-rinci-jadernymi-zbranemi-prohlasil-americky-ministr-obrany.html
    • vrahové z USA a jejich lhaní,zrůdy z USA chtějí rozeštvat evropu proti rusku,lži, intriky, vraždy, ničeho se tito prašivci neštítí,bůh je mi svědkem jak já nenávidím USA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit