Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Socani si vytrvale kopou vlastní politický hrob. Čím více se bude mluvit o Pochovi, tím je tato vyhlídka pravděpodobnější. Jen tak dál hošani ! :-)

  • Poche(ho) v žádném případě nejmenovat! Takových sebestředných narcisků, vylulánků a "brouků Pytlíků" už máme dost! Vyhodíš ho dveřmi a ejhle, on se mi dere oknem dovnitř!
  • Ještě chybí východostepní bestie ne?

    Ač je mi pan Poche nepříjemný (jen pocit - neznám ho) a Sociální demokraty (dlužící v klidu přes 300 milionů) vůbec nemusím je potřeba vzít to věcně.

    Status Quo je výsledkem legitimních politických jednání (ač si o nich myslím svoje). 

    Pokud socani jmenovali svého člověka na předem domluvenou pozici, neměl by se pan prezident chovat jako sveřepý a svéhlavý stařec, ale respektovat tuto realitu a podepsat jmenování tohoto člověka. 

    • KIMCID

      ouno tomu rozumíš tak nemrmlej

  • Ta ožralá mstivá hradní kreatura nemá co rozhodovat, ale má konat, tj. jmenovat p. Pocheho. Takhle to ruso-řiťo-lezecké monstrum poškozuje naši zahraniční politiku. Možná to dostal nařízeno z Kremlu.

    • KIMCID

      na rozdíl od tebe rozhodovat může.ty jsi nic.

      • Když si ho stádo ovcí a p.tomců zvolilo a trpí mu to, ke své škodě.

        • KIMCID

          Já jsem spokojen jen ty tu ta na těch stránkách nadáváš a nějaký tvůj kámoš VIL. Pardon pepa novák.Nikdo jiný si nestěžuje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit