Přejít na výpis diskuzí

Jednatel Likérky Drak Čaniga už není stíhán. O metanolu nevěděl

12.11.2012 12:42
  7 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO. Jednatel Likérky Drak Pavel Čaniga, který čelil obvinění v kauze otráveného alkoholu, už není trestně stíhán. Novinářům to dnes řekl státní zástupce Roman Kafka, který Čanigovo trestní stíhání minulý týden zrušil. Čaniga rozhodnutí přivítal a zopakoval, že nikdy neměl s metanolovou aférou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • to je případ jako u Vondry,...Taky šéfuje resortu,ale o ničem neví,za nic neručí nic nepodepisuje, jenom inkasuje plat.Takový jsou i zadarmo drahý.-----------

  ..připadá mě,že co nastoupila Bradáčová je minimum důkazů pro určitý druh lidí...Dalík,Drobil.Šiška.Parkanová atd.buď se ticho po pěšině nebo pro nedostatek důkazů jsou zproštěni obžaloby.Že by Ráth měl zase pravdu???To,že s ní bude paní nejvyšší to odhadl dobře.
 • Jestli o tom nevěděl, tak bych ho nechal zavřít z blbost a neúmyslné škůdcovství. Jednatel neví co se ve společnosti děje?
  Nevěděl, ačkoli vědět měl a mohl = nedbalostní trestný čin.
 • Já si myslím,že pohrozil zveřejněním jmen dalších mafiánů,kteří v tom kšeftu jeli s ním a věřím,že chapadla této mafie sahají hodně vysoko,jinak by se z vazby nedostal tak rychle.
 • Kdo maže ten jede !
 • mno ono asi těch postižených lidí bylo málo, a taky asi nejsou mezi nimi žádní papaláši *16*
 • To je nesmysl možný jen v naší republice!Copak je možný aby jednatel tohle nevěděl co se děje v jeho závodě?! I kdyby byl takový deb-l tak je vinen z principu!!!
 • už asi zaplati odpustek, co na to říci více.
  Jinak při zatýkání:
  - dva vojáky zranil
  - dva zhmoždil
  - a jednoho..... zesměšnil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit