Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • všem těm ubožákům,co tady ventilujé ty své havloidní ,jedovaté zblitky na adresu prezidenta Putina-jste prcačkářská,líná,zfetovaná lůza,která vysedáváním po teploušských kavárnách vymýšlí tyto bludy.Kdyby svět vedli taková *12* (prassata) ožralá a zfetovaná jako byl zrzavec havlův,tak bychom tady už nebyli.Hadráři by nás ve jménu svého pseudoboha prasaláha už dávno pobili.V americe je ještě rok u moci další hadráž v noční košili,EU je sebranka negromrdů a narcystů,takže chvála Bohu za Putina a našeho prezidenta.Není nic horšího,než narcistická sběř havloidního typu..to jsou vlastizrádci a měli by být souzeni.Tohle absolutně nesouvisí s nějakým bolševismem vy debiilové,tohle je pud sebezáchovy..a ten tady těm narcystickým prcačkářům z pražské kavaárny chybi,proto jim také hadráři utnou tipec a pak už bude na filosofování pozdě
 • Jsem rád, že moje nohy mohou chodit po stejný Zemi jako nohy pana Putina!!!
  Že po tý samý Zemi chramtaj haksny starýho Semjona Gayínka je ovšem k zblití!!!
 • Komunistický zločinec Putin se chová jako Hitler a chcípne jako Hitler.
 • Pan Putin = největší politik planety všech dob!!!
 • Putin je zloděj, vrah a lhář. Prostě klasický komunistický zločinec.
 • ať žije velké rusko,ať žijí ruští hrdinové, ať žije ruský lid,naši bratři a osvoboditelé
 • Výtečný projev pane prezidente Putine!!!
  • super, super, super viděl jsem ho už asi po šedesátý, celá ČR vám děkuje
   • Táhni blbej zloději nicků, jseš průhlednej!!!
    • to je taky tvůj nick ??? *8* sorry zlej trolle, mohl by jsi někde nechat seznam všech tvých nicků aby se to nemotalo, dík *3*
 • Současní kremelští vládci se opět ukazují jako pilní žáci nacistického ministerstva propagandy a rovněž cosi vykřikují o útisku svých krajanů v Pobaltí. Pravdou však je, že Rusové tam mají standardní menšinová práva obvyklá i v jiných zemích. Existují zde ruské školy, ruské kulturní instituce a rusky se tady mluví zcela svobodně. Všude, kde žije ruská menšina, jsou k dostání noviny a časopisy v ruštině. Rusky vysílají i místní televize a rádia. Ruské politické strany a hnutí zcela svobodně kandidují v pobaltských zemích do parlamentů i obecních zastupitelstev.

  Důležitým argumentem Čechů proti německé propagandě se stal fakt, že v čs. vládách v meziválečné éře byli i němečtí ministři. A Lotyši mohou rovněž právem namítnout, jaký je to u nás útlak ruské menšiny, když primátorem hlavního města Rigy je etnický Rus Nil Ušakov. Ruské starosty ovšem mají i další města a obce v Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Těžko tedy může být utiskovaná národnostní menšina, která je ve vládě nebo jejíž představitelé zastávají posty starostů a primátorů.

  Čili Putin a jeho nohsledi se evidentně chovají jako nacisté před II. světovou válkou.

  Nicméně jeden rozdíl ve prospěch Pobaltí naštěstí existuje. Zatímco nás spojenci v neblahém osmatřicátém lidově řečeno hodili přes palubu, NATO už dalo jasně a důrazně najevo, že Litvu, Lotyšsko a Estonsko bude v případě agrese bránit a to je dobře. Mnichovanství se nesmí opakovat!
  • Putin se učil hitlerismu přímo namístě jako oficír KGB ve Východním Berlíně.

   Pokud jde o rok 1938 u nás, to bylo trochu jinak. Bylo třeba uvolnit soudruhovi Hitlerovi proti soudruhovi Stalinovi. A to že jsme přišli o Sudety, za to si mohla naše vláda s Benešovou klikou svým negativním postojem k německy mluvícím Čechoslovákům, kteří tam byli původními obyvateli. A buďme rádi, že to tak v osmatřicátém dopadlo. V opačném případě by proběhy boje na našem území: ze západu by nám soudruh Hitler přišel budovat hnědý socialismus a z východu by nám soudruh Stalin poskytli "bratrskou pomoc" při budování rudého socialismu. A výsledkem by bylo, že existence Čech a Moravy by byla minulostí.
 • RF může být ráda, že má za prezidenta osobnost jakou je pan Putin, jinak by se Rusko řítilo do pekel jako amrdólie
  http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html
  • Jinak by už na Sibiři rabovali EUUSA.
 • Statistiky jsou neúprosné, a lži Kremlu i jeho stoupenců jsou na ně krátké. Ruská ekonomika stále padá, a ve třetím čtvrtletí meziročně klesla o 3,4%. V zemi přibývá chudých a v minulém roce ji opustilo přes 300 tisíc lidí.

  Vojenské operace na Ukrajině a v Sýrii, dále nízké ceny ropy, táhnou kremelskou říši prudce dolů. Rusko si bude muset brzy vybrat, buď válečná dobrodružství, nebo zhroucení ekonomiky, protože mu jinak dojdou peníze. To, že mu v příštím roce hrozí vyčerpání ropného rezervního fondu, potvrzují domácí i zahraniční experti.

  Reálné příjmy ruských obyvatel klesly za poslední rok téměř o 10%, rubl atakuje hranici inflace třiceti procent. V brzké době budou ruské domácnosti vydávat více než půlku svých výdělků za potraviny. „Stáváme se znovu zemí chudých lidí,“ přiznává bývalý náměstek ruského ministra financí Ivan Starikov. A je pravdou, že počet těch nejchudších nyní v Rusku strmě roste.

  Současný stav je rovněž důkazem zaostalosti Ruska, které minimálně 50% svých příjmů získává prodejem ropy a plynu. To proto, že není schopné ve větší míře vyrábět špičkové konkurenceschopné technologie. Ceny ropy se však stále udržují na relativně nízké úrovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit