Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • I v temném středověku byli a žili svobodomyslní lidé, což by mělo být výstražné memento pro eurofilní technokraty a další nepřátele demokracie, kteří chtějí nastolit v Evropě totalitní systém, řízený z Bruselu hrstkou egomaniaků.
 • katolická církev spojenec hitlera dostala od hitlerovských pohrobků ,pučistů 1989 majetky za stamiliardy ,

  zrůdné zlo přišlo 1989 , papež přiznává ,že mniši často sexuálně zotročovali jeptišky,Kněží sexuálně útočí na jeptišky, Benedikt musel rozpustit celou církevní kongregaci, v níž si kněží jeptišky sexuálně zotročili.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/496666-knezi-sexualne-utoci-na-jeptisky-pripustil-papez.html


 • další masový hrob 400 dětí z katolického sirotčince  Hrůzné tajemství: Skotský hřbitov ukrývá těla čtyř set sirotků, o které se měla starat církev

  http://www.info.cz/magazin/hruzne-tajemstvi-skotsky-hrbitov-ukryva-tela-ctyr-set-sirotku-o-ktere-se-mela-starat-cirkev-15701.html

  O úmrtí nejméně 796 dětí v letech 1925 až 1961 v sirotčinci řádu Sisters of Bon Secours a o existenci jejich neoznačených hrobů informovala už v roce 2014 zpráva místní historičky Catherine Corlessové.

  Ta našla písemné důkazy o úmrtích, ale jen jedno pochované dítě. Podle ní příčinou úmrtí mnoha dětí byla podvýživa a zanedbanost. Řada dětí zemřela na spalničky, křeče, tuberkulózu či zápal plic.

   http://www.info.cz/svet/desiva-historie-irskeho-sirotcince-vysetrovatele-patrali-po-osudu-800-deti-nasli-hromadny-hrob-5630.html

 • Kolik že mají na svědomí bandy ruského syfilitika Uljanova a po něm gruzínského Džugašvilliho, který se stal spojencem Hitlera (Pakt Molotov-Ribbentrop)? Uvádí se, že komunismus má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, a jsou odhady i vyšší. Ono se to nedá spočítat, protože koho v gulagu ubili, tak toho nechali v stepi sežrat vlkům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit