Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn malo lezem do cokodirky, nutela je proste hnus ...

    Zadne ustupky USSA, reset na vychod a reset cely EU ...
    • O to víc ted leze představitel našeho státu jinam *14*
      • A dělá velice správně.Velkohubých blbců tady máme sami dost.Největší přítel USA je ten,kdo od nich nakupuje zbraně.Nikdy bych nevěřil,že budu někdy rád,že se na nás USA vykašlala a ze strachu před rudou armádou se zakopala u Rokycan a stačilo do Prahy poslat rotu a němci by se popo..a nemuselo tady zemřít 3000 slušných lidí,Jak tady někdo napsal bombardovat to jim šlo a ničit a zabíjet nevinné civilisty.Díky deformacie otevřela mi oči.
        • vanhorne
          "Díky deformacie otevřela mi oči"
          Ty slavny kritiku,obtezoval ses precist nejake archivni materialy?Urcite ses zamerne neobtezoval.4.Kvetna navrhl gen. Eisenhower sovetskemu vrchnimu veleni,ze vojaci gen. Pattona budou pokracovat v utoku az na caru rek Vltava a Labe.Ve sve odpovedi 5.Kvetna nacelnik hlavniho stabu gen.Antonov pozadal,aby to Americane nedelali a zustali stat na drive dohodnute linii C.Budejovice-Plzen-K.Vary.Kritiku,jsi smesna hlasna trouba nejake falesne popagandy.
          • Tohle co jsi napsal má jednu chybu to pokračování chtěl gen.Patton,ale Eisenhower to nedovolil.Já na rozdíl od tebe mám info od příbuzných z USA,kteří se zúčastnili bojů už od vylodění.Tak o směšnosti si můžem popovídat.
            • vanhorne
              "Tohle co jsi napsal má jednu chybu"
              Nevim kde je chyba ja jsem ji nevymyslel..Pravo utery 5.kvetna. Historie str.16."Prazske povstani zkratilo konec valky."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit