Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, on se "Jezevec z Vysočiny" od jistého Jégla liší jen v tom, že on je prezident, zatímco Jégl je nula. Ve lhaní jsou si tak nějak rovni 😂

    • Jégl není nula, protože je demokrat. On totiž respektuje i názory, se kterými nesouhlasí.
      • Hahaha, tak to bylo velmi trefné. Velmi lišácky napsáno! Jistě stejní demokrati jsou i oponenti Miloše Zemana. Nechci nějak vybírat, kteří, ale typickým bude jistě Pavel Novotný,starosta, člen ODS. Nebo Karel Schwarzenberg, Míra Kalousek  a stovky dalších vzácných charakterů. 😈 

  • to jsou članky v novinach   .ja jsem četl že židi volili henlajna před tim než nas němci okupovali.byl to titulek z novin  taky me to překvapilo.že židi volili takoveho človeka a jeho stranu. nevim z jakych předvalečnych novin.to je ale je to tak...taky mi nikdo neveři ale je to pravda...proč by  nemohl čist podobny članek pan prezident...

    • Pavel.Jegl

      A ten váš článek o 'henlajnovi' byl taky vlevo dole, renexi? 😉

  • vanhorne

    Jezevec je neskodne a pritulne zviratko, tak jako dalsi clenove teto rodinky, lasicka, kuna, tchor a ostatni takovi domaci mazlicci.

  • Zjevně tvůrci Ústavy nepředpokládali, že prezidentem se může stát člověk nemající morální zábrany, člověk, který bezskrupulózně relativizuje základní mravní hodnoty, relativizuje pravdu, ohýbá paragrafy Ústavy podle svých sobeckých představ a zlotřilým způsobem kádruje a ukájí potřeby svého abnormálně zbytnělého ega zejména tím, že dává průchod přízemním emocím, tedy své poťouchlosti, škodolibosti a mstivosti. Oponenti Zemana si zvolili za protivníka Zemana ve volbách zcela nemožného Drahoše. Mnoho lidí včetně mě volilo menší zlo, tedy Zemana. Drahošovská politická korektnost stejně jako chamberlainovská uhlazenost by udělaly z našeho státu území bruselských eurohujerů, tedy území těch, kteří systematicky likvidují evropskou civilizaci.
    • vanhorne

      "zcela nemožného Drahoše"

      Nesledoval jsem zadnou z besed kandidatu, tak by mne zajimalo, cim a jak se Drahos znemoznil?  

      • Drahoš = politický analfabet.
      • dzixy
        Zbytečně Ti cokoliv sdělovat, když jsi žádnou debatu neviděl. To by bylo sypat hrách na stěnu😇😎
    • Nevím co je "ohýbání" paragrafů Ústavy, ale vím, že od toho, zda někdo porušil nebo neporušil paragraf Ústavy zde máme úřad k tomu zplnomocnění a tím je Ústavní soud. Rozhodně to není ulice, Milion chvilek nebo Kalousek.

      A také doufám, že to tak zůstane. (Zemana jsem nevolil ani v jedněch volbách)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit