Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za to nyní máme helloouvín,klause-náčelníka utahů,tedy santu a brzy asi budeme slavit --Milad al-Nabi (Mawlid, Mawlid an-Nabi) narozeniny Proroka Muhammada--- Nejsem ani tak starý,ale hoodně pamatuji a myslím,že Vánoce,Velikonoce za komunistů nebyly zas až tak hrozivě stíhány . Kdo chtěl slavil po svém. Stejně jako MDŽ a další, Dnes by naši blahorodí kapitalisti nejraději zrušili veškeré svátky-přeci to snižuje produktivitu atd....
  • hehulak1
    Že to byly nejhorší vánoce? A co je tohle?

    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Tato-detska-kniha-se-vazne-prodava-Santa-Claus-je-cerny-gay-a-ma-manzela-belocha-Libaji-se-piji-kakao-A-jsou-svoji-516385

    A myslím, že to nejhorší teprve přijde.
    • no co, Ježíš byl taky tmavé pleti a přesto ho na všech obrazech máme zobrazeného jako bělocha, o co je horší černý Santa
      • Ježíš nebyl černej, ani bílej. Byl to žid, takže něco mezi tím! Něco jako "opálenej". *1* *1*
        • Hlavně byl hooooodně zhulenej sadomasochista.
  • tolik chudej jako je ted nebylo.jako deti jsme meli urcite lepsi vanoce nez dneska.hrali jsme si damu clovece a byla lepsi zabava nez dneska v dobe pocitacu a mobilu.penize nejsou vsechno.tolik bezdomovcu co je dnes nikdy nebylo. vsichni meli praci.to ten pisalek nevi .
    • Kecy o pomerančích a frontách na banány jsou směšné, slavili jsme si jak jsme chtěli, neřvaly na nás koledy od října a zběsilé reklamy v televizi, měli jsme si co dávat (dárky)m nebyli jsme všichni zavaleni vším možným hebedím, co nám konzuspolečnost vnucuje, dnešní pomeranče z německých marketů jsou možná hnusnější než ty kubánské, o banánech nemluvě.........................................
      • Nelze jinak než souhlasit, ten kubánskej pomeranč bych si dal s chutí, ale nějak nám ho naše nové zřízení sebralo, čím to si to je tak podobné.
  • Bože děkuji že jsem se nenarodil u Jéglů!
  • Prvy
    Pavel Jégl: Myslím že nejpitomější jsi tady ty s tím tvým americkým (hou hou hou Santou Klauzem .Ten uch.. co chová malé děcka na klíně je nám vnucován snad všemi zdělovacími i obchodními řetězci
  • Znáte snad dementnějšího novináře než je Pavel Jégl?
    • Ano, znám jich spousty, v každém 2. článku!!,Také výsada demokracie, píše každý, kdo má diru do p..., aniž by si cokoli ověřil. Kolikrát ani hrubky nevadí, to by se za toho strašného minulého režimu stát nemohlo. Hlavně ať je to politicky, genderově a rasově korektní :-).
  • jaro
    Ještě horší jsou ty s tím Santa Klausem,Text Vašeho příspěvku
  • Nemohu souhlasit. Za komunistů byla různá omezení, ale vá noční koledy se hrály v městském rozhlase, chodilo se na betlémy do kostela. Za to nemohu pochopit, že v dnešní době, kdy už komunismus není, jsou děti ve škole úplně nevědomé a neví, proč se slaví Vánoce. Za komunistů bylo křesťanství a chození do kostela zakazováno, a Ti, kteří neuposlechli, byli postiženi ve svém zaměstnání. To si pamatuji jako dítě, které mělo tímto způsobem postižené svoje rodiče. Ale dnes děti neví vůbec nic o Vánocích, a to je 27 let po revoluci, kdy není náboženství nijak zakáno, a to je podle mě ostuda.
    • Z části souhlasím. Já si pamatuji, že za komunistů mi nikdo nezakazoval do kostela chodit. Dokonce jsem chodil i na náboženství a pak i ministroval. Mí rodiče nikterak z tohoto důvodu postihováni nebyli. Pak jsem se bez problémů dostal i na výběrovou střední i vysokou školu. Podotýkám, že nikdo z naší rodiny nebyl v KSČ.
      Ale dnes je moderní valit dětem klíny do hlavy a překrucovat dějiny jak se zrovna hodí.
      • Konečně jeden ze statečných,který popsal,jak to tehdy bylo.Já si to pamatuji také tak.
      • Stačí, že byl v ksč děda...
  • Článek hodný idiota! Přes všechno co se odehrávalo minulý režim do rodinných oslav svátkuˇ´nezasahoval.
  • Ano,byly nejpitomější.Všichni jsme tehdy ustávali ve svém konání a poslouchali projevy našich nejvyšších politiků.Pak jsme o nich několik dnů doma diskutovali a pak jsme se vrhli do okolí,abychom ty,co neposlouchali nebo neměli rádio,informovali.Min. jeden den v týdnu byl bezmasý.Čajovka,šunkový salám či tlačenka nebyly k pozření.Nájemné za byt 1+3 bylo cca hrozných 350 Kč měsíčně(cca 10% prům.platu).Metrák uhlí přišel na neskutečných 12Kč(cca 0,5% prům.platu).Ozdoby na stromeček jsme si vyráběli výlučně doma.O Mikulášovi a Ježíškovi jsme se dověděli až v r.1989 a byl to pro nás šok.Tehdy jste nám ukradli dědu Mráze i s matrjoškami.A zapomněli upozornit,jak jsme v mrazu stáli fronty na banány.

    Nemohli byste s takovými hovadinami přestat?Vzpomeňte na antibabišovizmus před volbami a jak byl antiproduktivní.
    • Všimli jste si,jak se "BIJEC PITOMEČKŮ" ze svých příspěvků vymazává?Nestojí totiž,aby byl ze svých názorů usvědčován.Jeho pitomý názor je jen motýlí,pak prchá do anonymity.Nad takové třeba odplivnout.
    • To tě lituji i s Jéglem.Musel si to mít hrozné.Teď máš jistotu,že dostaneš na Staromáku bryndu polévku o Vánocích do PVC talíře se lžičkou také z PVC a ne do dlaně jako za demokrata první republiky,vynášeného některými lháři až do nebe.Opravdu bych to nechtěl zažít.Šel jsem koupit do demokratického konzumu banány ,pomeranče,mandarinky a zítra jdu znovu,protože jsou vysušené a přes noc také černé banány .To zkrátka nepamatuji.Znovu jsem si přečetl tvůj příspěvek a tolik rozporů v něm jsem nestačil ani vstřebat.Proto budeme volit Zemana ,Babiše,Okamuru atd .
    • xxx
    • xxx
      • S tebou nediskutuji.Táhni do svého prostředí.Táhni do análu.
        • xxx
        • xxx
        • xxx
        • xxx
        • xxx
          • Chacha,cheche,chichi.Howgh.
            • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit