Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení, nechme Rathovu vazbu a další proces na nezávislém soudu. Současnou nezávislost soudů v naší republice zaseli modří ptáci s oranžovejma šálama a tak teď sklízí své vlastní ovoce. Je to demokracie, jak má být? Komu se současný typ demokracie nelíbí, ať jde volit a zvolí si, co se komu líbí. Volbou je i to, že si volič zvolí to, že mu žádný z kandidujících nevyhovuje a to se zvolí tak, že se do volební obálky vloží neplatný hlas. Hlavně volič musí jít volit a něco si zvolit. Bez předchozí volby je plané v hospodě u půllitru kecat o ničem !!! Volte !!! Volte !!! Volte !!! Volte !!! Volte !!!
    • Moje řeč! Nejvíc si stěžují ti, kteří pro jakoukoliv změnu NIC nedělají.
  • Rath bude vítěz, jsem si jist!!!!!!
  • Nikagda! *16*
    • nikagda
  • Ratha hned pustit, je nevinný a zavřít lumpy kteří ho tam zavřeli!!!!!
  • Jen ho pusťe ať stačí zdrhnout
    • zdrhne,nebo se spojí s někým ........................vykonstruovat, cokoliv
  • Pokud někoho nezaráží do očí bijící rozdíl mezi délkou vazby údajného korupčníka Ratha a volností pohybu agresivního násilníka Janouška či bývalého Drábkova náměstka a spolutvůrce S-karty Šišky, taktéž obviněného z korupce, je v lepším případě postižen ideologickou slepotou, v horším vadou charakteru či ochablostí ducha.
    • Seš nějakej zaraženej, že je zloděj v kriminále...
  • Rath byl podle mne hulvát, který naštval řadu nejen kolegů - poslanců, ale i ministry vlády či vlivné podnikatele. Když kalich přetekl, tak si myslím, že na něho připravili perfektní akci, podobnou těm, které připravovalo STB. Vždyť "Kubiceho prasárna", která změnila volby, byla taky perfektně připravena a stála republiku stovky miliard pod vedením ODS. A nehledě na kauzy "kolegů" poslanců z ODS, kdy se vytratily miliardy, policie ví, že jsou na podivných účtech, ale odskáče to právě Ráth. Je to výstraha pro ty, kteří nechtějí držet basu a krok. Pochybuji, že by Rath byl tak hloupý a nosil po ulici miliony. To se přece převádí na účty v zahraničí. Podle mne to bylo na Ratha perfektně ušité a uvidíme, jak dlouho, případně jak budou potrestáni ti, co mu tu krabici dali.
    • prespekulovaný ,hulvát a lhář
  • Jen ho tam nechte! *2*
  • Obávám se že i pan Šídlo začal fungovat na objednávku. Vždyť ve vazbě daleko déle sedí různí násilníci, podvodníci a výrobci drog. Tak proč ne pan Rath, který způsobý škody za desetimiliony. A že by pan Rath neutekl před zahájením soudu, to snad ani nelze brát vážně. Vždyť se podívejme na ty ostatní co zde něco rozkradli a utekli a teď se již jen smějí. Myslím, že i on by se velmi brzy mezi ně zařadil a vesele se smál z "teplých krajin".
  • Vzhledem k tomu, že jde o placený inzerát, měl by článek pana Šídla také nést toto označení. Vhodné by bylo uvést částku a jméno zadavatele tohoto článku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit