Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně že politický vězeň by nikdy neměl žádat o podmíněné propuštění. Tím se sám poplivall jako politický Mukl. Mě manželka při návštěvě v Opavském krimu řekla, že podala za mě žádost o milost, nebo podmíněné propuštění. Já ji na to nemlhl nic řící aby okamžitě nepeřerušili navštěvu když jela celou noc a potom ještě čekala s kluky až mě budou moci vidět. Jednou mě bachař pro prý nevhodnou poznámku ukončil návštěvu už po dvou minutách. Tak hned po ukončení návštěvy jak jsem byl odveden na celu tak jsme vzal pápír a pero a okamžitě jsem napsal na M. S. protest, že to manželka udělala bez mého vědomí ale já jakoukoliv milost co nejrozhodnějí odmítám, neboť bych tím uznal opravněnost mého odsouzení. A kdfyž Havel žádal o podmíněné propuštění a byl propuštěn, tak to zaručeně nebyůo zadarmo.
  • to že byl Tajtrlik I. opilec, je všeobecně známo. Ke zbytku článku jen to, že na každém šprochu je pravdy trochu...
    • nebyl větší opilec než ty
  • Jeden z mála článků co jsem dočetl do konce a je mi toho Wolfa líto,chudinka zapšklá. Pomlouvat by mu šlo,ale koho to mimo těch pár diskutujících zde zajímá? Havlovi nesahal zdaleka ani po kotníky.
    • Presne, ocernoval vzdy a je to velka ubohost jeste po smrti nekoho pokracova...myslim, ze je psychicky nemocny, jinak se to neda vysvetlit, chapu, z kriminalu muze clovek vyjit i poskozeny timto zpusobem...cisi z toho zavist a neprejicnost...
      • To, že někdo zemřel, ještě neznamená, že se stává morální autoritou
    • Obábám se, že se mýlíte. Bohužel má pravdu, něco si o tom přečtěte, ať tady ze sebe neděláte vola
      • Pravdu nemá. není všechno pravda, co se píše....
        • Jenomže ona se ta pravda právě nepíše
          • někdo vola někdo ..kr..vu
  • Komediant jako byl Havel potřebuje publikum. Určitě by měl radost, jakou mu vzdali čest. Rád se poslouchal a a možná že těm svým lžím i věřil. Ale dokázal podvézt celý národ.
    • tebe možná podveze každý..mě ne !!
    • ....podvést
    • blahorodie
      A este aj dobre zarobil, nejaka miliarda po nom zostala.
      Jasnacka za to nech mu daju AJ 3 NOBELOVE A ANALOVE CENY *12*
    • Komediant jsi ty, Klausisto rusofilská, dobytku s křivým rypákem.
      • Nesmíte se pořád dívat na sebe do zrcadla. Potom tak vidíte všechny.
  • Ten Wolf má pravdu. Tak ať mu po smrti udělí ještě Řád zlaté koloběžky, aby to měl celé.
  • Jedná se doopravdy o diametrálně odlišné figury. Jsem potěšen, že snad se již unavili hlupáci, kteří zde s oblibou na památku Havla plivali.
    • Ti se neunaví nikdy....
      • To je fajn:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit