Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Zajímalo by mě, jak to ovlivní celkově ten trh s knihami na motivy divadelních her, kde Jiřina Bohdalová hrála. Jasně, současné databáze knih je nehodnotí nějak extra vysoko. Ono i přes charisma paní Bohdalové nebyla v posledních letech nějaká skvělá herečka. Hrála vlastně tak trochu sama sebe a takový výluh ze svých nejznámějších rolí. Ale podle mě by ty knížky teď mohly jít na dračku. A pak taky čekám ještě nějaký životopis.

  • Žádná škoda a kdy skončí aktivista hrušínský sosající miliony z dotací?

  • Jen na divadelních prknech...?

    Hodně dlouho je všude přebohdalkováno...

    Jo jo - skončit včas je umění...

  • gaheris

    Někdo jí měl rád, já ale nikdy!

    • Diwa

      To je možné, každý to máme jinak, ale pokud se ponoříte do jejího života ve všech rolích, udělala neskutečný kus práce pro naši kinematografii. Neberte to, zda je pro Vás sympatická......ale jako člověk, který hrál hezké role ve filmech a seriálech. Kolikrát se koukáte na seriály filmy ze 70tých i 80tých let a berete to jako takové normální pokoukání které jste už viděl několikrát, jenže nikdo si neuvědomuje, že se to točilo třeba před 50ti lety.......Najednou dnes vidíte Bohdalku jako babku která stále žije, má svá leta, vypadá jak vypadá. Mnozí se těchto let ani nedožijí. Proto ať je Vám sympatická nebo není, vezměte v potaz to, že udělala neskutečný kus práce a dožila se velkého věku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit