Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/409346-odchod-britanie-z-eu-muze-prinest-prilezitosti-tech-chce-cesko-vyuzit.html
  • Ano, bohužel. Jenomže po 25 letech "demokracie" jsem ztratil víru, že by mohlo existovat něco, jako je politik, který nekrade a kterému nejde jen o moc, osobní prebendy a peníze do kapsy. Něco takového asi z principu nemůže existovat, asi jako ku.va nemůže být zároveň panna. Problém proto nemá řešení, alespoň já žádné neznám.
  • za Tebe jsem nemluvil a nevím, co se do mne se.eš, zakomplexovanej dem.nte. A taky nechápu, v čem se mnou nesouhlasíš - jseš snad placenej z Bruselu?? *1* *1* *1*
  • Ne, ona se jmenuje jako její manžel - May. Věřte tomu, že to má i v pase.
  • Theresa Mayová - Vinetůová si vzala Olčetrhenda!!!

    BUM !!!
  • May je její manžel, ona je Mayová
  • Jak naši trotlové čuměli když prohlásila že brexit dodrží do puntíku. Holt přání lidu tam ještě něco znamená na rozdíl od Czechie, referendum potentáty straší i Bohóše ! *11*
  • Ta paní se jmenuje Theresa May a ne Mayová.
  • jsem rád že simoně sklaplo jak tu vyřvávala o odtržení londyna,skotska,gibraltaru a irska.a ono se to nestane..
  • od kdy lůza z ulice používá takových slov?Slov které výhradně pasují a patří právě tobě hnído?
  • tak toto je ten otvor kudy přicházejí parchanti tobě podobní na svět, co? Pěkně jej máš zmapovaný.Tento je tvojí zparchantělé mamy, co?
  • a tak to jo! Výkal všech výkalů špinavec a obecní hlupák tady používá slovní obraty které přísluší pouze jemu.Všeználkovi docházejí slova.Tak se poraď se svojí zparchantělou matkou.
  • ha,kozomrd je tu *1* ,jdu pro krochnu,těš se zmr-e
  • ??? *6* *8* *6* *8* *6* *8* *9*
  • ... ano, ty IQ 11 :)))
  • ... nejsem ty, ty trapná nulová inteligence :)))
  • ).(
  • ... ano, přesně tak primitivní jsi, výkale, jen tak dál, ale už tě dnes jebu :)))
  • už abi tě v rachotě viply ynternet
  • Nojo u nás problém že pokud se národní politici nebojí eurohujerů tak nakradou víc než ty v EU viz 10 let vlady spoudruha Klause kdy až ekonomika 2000 překonala tu v r.89,popř 90.Jeho důstojný nástupce vidíc z hradu vše minimálně dvakrát se s stbákem snaží aby jsme došli tamtéž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit