Přejít na výpis diskuzí

Již 15 členů posádky korejského trajektu je zatčeno, počet obětí nejspíš přesáhne 300

26.4.2014 12:00
4 příspěvky

Jihokorejská policie zatkla už 15 členů posádky trajektu, který se před více než týdnem potopil u Korejského poloostrova. Počet potvrzených obětí katastrofy stoupl na 187 a dalších 115 cestujících se stále pohřešuje. Konečný počet obětí tak nejspíš přesáhne 300. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné smradlavých a jedovatých ropných lagun neradí taháme do neštěstí politiku, ale když dolujeme v paměti, tak si nevzpomínáme, aby se podobné lodní tragédie stávaly za minulého režimu v soc-dem státech. Prostě je vidět, že v kapitalismu se život člověka vůbec nepočítá. Klidně vás nechají potopit kvůli zisku nebo kvůli tomu, že je kapitán namol a na kapitánském můstku má kurvu na klíně, jak to bylo nedávno v Italii.
    • Černobylská katastrofa nastala v kapitalismu? K úotopení ruské atomové ponorky v Severním moři došlo v kapitalismu?...
  • Sobotka zapoměl dodat,že si na to zvýšení minimální mzdy zase vydlužíme,jako si dlužíme na výplatu důchodů.Vše co se po komunistech prolhalo k moci , Česko rozprodávalo,rozkrádalo a astronomiciky zadlužovalo je třeba,co nejkrutěji,odporážet nna katovských mučírnách.Navíc znárodňovat veškerý majetek všech straníků stran,které se po komunistech prolhaly k moci.
    • avyboje;ukradl jsi nick ?Pokud ne ,proc uvadis prispevky pod jinym?Nejsi zcela urcite Tecka,
      ten chudak nevi ,jak by se pojmenoval diky roztrzitosti nebo rozdvojene osobnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit