Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor je asi muslim nebo kamarad Svarcenberka... Ja si totiz praci snu predstavuji uplne jinak....
  • Stačil jsem si přečíst AntiZemana než byl bloknut.
    Měl pravdu ať se někomu líbí nebo ne.

    Já jsem zdejšího rusofila nahlásil za opakované používání sprostých slov a nedělo
    se nic. Nebyl bloknut ani smazat. Já byl za vytečkované vulgární slovo ihned stopnut.
    Stačí zde napsat neputinovský příspěvek a hned nastupují nadávky i napadání.

    Tak buď ta pravidla platí pro všechny nebo pro nikoho.
    • Simčo, máš opravdu těžký život.... je mi tě moc líto, co kdyby sis od diskuzí odpočala a nech i nám odpočinout.
    • rusofil?
      • nj, kdo-kdo? *1*
        ale tady se ty přezdívky střídají takovou rychlostí, že by to bylo asi bezpředmětné ...
  • A to jim ani nedají sankce, no bodeť vždyt to je přítel USA tak je dovoleno vše a média ani neceknou. *11*
  • islám *12* *16* znáte nějaké jiné náboženství a stát kde za odpadnutí od víry dostanete gilotinu?
    • stíná se šavlí *3*
      • nejde o to jak se stíná.... OMG
      • a to i ženy
    • blegh
      Španělsko, 15. století *1*
      • no, to asi nebylo gilotinou, když její oficiální užívání začalo na konci 18. století ...
        • Ne, to skutečně nebylo. Usmažili vás na hranici. Většinou si ale před tím s vámi pár dní pohráli v mučírně, takže ta hranice nakonec nebyla až tak špatná.
          • jj, jak zabít člověka (nebo jinou živou bytost), na to je opět expertem jiný člověk ...

            hold člověk člověku vlkem, což je smutné, ale pravdivé *9*
          • ano ano pred 600ti lety.....
  • Opravdu se s USA a EU nechci vracet do středověku.
    • USA ani EU, budoucí USE se do středověku nevrací, zatímco CCCP tam stále je. Ovšem příliv těch se středověkou mentalitou je nebezpečím, že nás do toho středověku zatáhnou.
      • a co to je než návrat do středověku přepadágat cizí země, odstraňovat cizí vládce a krást cizí bohatství? tím se přece USA a jehich podřízení v NATO zaobírají nejčastěji
        Kdeřto Ruskio je starý kulturní stát, který dal světi mnoho krásných děl malířských, kliterárních i filosofických a vědeckých...... a to vše z vlastních zdrojů, mozky nenakupoval
        • ehm, to nebylo jen ve středověku, měla byste si uvědomit, že (krvavá) historie lidstva je protkaná nespočtem válek od samého počátku co člověk slezl ze stromu (nebo byl vyhnán z ráje, jak se komu chce) ... je to jeden z pilířů přirozenosti člověka lovit, bojovat, rozšiřovat území ... a tím vším zabezpečit sebe a svou rodinu
          proto také nikdy nefungovaly pokusy o vytvoření utopistických společností (včetně té komunistické), člověk to má v buňkách, nelze beham pár tisíc let vymazat miliony let evoluce druhu ...

          co se týče Ruska, mnoho národů mělo a má spoustu skvělých umělců, ale ani to nezabránilo aby dané státy nevedly války a nenapadaly jiné státy v touze po bohatství (formou zlata, území, ...)
          a do USA odcházelo mnoho lidí naprosto dobrovolně, právě proto, že je ve svých zemí nechtěli anebo jim hrozila, doporučuji zopakovat si dějiny 20. stol. zejména s ohledem na 30. léta v Německu
      • cccp nech se léčit
        • cccp se má nechat léčit??? *8* CCCP je nevyléčitelné, je potřeba počkat až to tam vyhyne a pak se to pokusit osídlit něčím kultivovaným. *2*
          • jen technická, co je cccp?
            to máte potřebu tady psát něco azbukou nebo k tomu neznáte české ekvivalenty?
  • věrný přítel USA a tím i náš se opravdu činí *16* *16* *16* *16*
    • Zato ty jsi jako vždy totálně k ničemu.
      • zdá se, že už jsi dopadl...
    • hold někde diktátoří být nemůžou (Irák, Libye, Sýrie, ...) a někde to mají posvěcené *1*

      spravedlnost nade vše, hlavně ta světská *11*
  • Již se těším na tu vlnu protestů ochránců lidských práv nejen u nás, ale i v EU a USA.
    • Simča a jako anonym ti budou běsnit,podle nich jistě Putin už ovládl i Saúdskou Arábii *15* *15* *15*
      • jiný kraj jiný mrav ... ale vážně, v tomto případě jsem opravdu velmi rád za to kde jsem se narodil a větší část svého života i žiji

        btw., lidští ochránci práv si mohou říkat co chtějí, ale jejich vlády tu ropu prostě nakupovat odněkud musí a že většina vývozců ropy jsou nedemogratické režimy *15*
        • Hlavně že tu schvaluješ Ruský fašismus.
          • vzhledem k pozici příspěvku to bude asi určeno mně ...

            takže má odpověď na Vaše nařčení: ne, neschvaluji (kde ho schvaluji?) a nelíbí se mi režimy potlačující lidská práva a svobody ...
            • a to jsou?
              ale vlastě takhle, ony změny které navrhuje Británie jsou mi vcelku fu(c)k, protože tam nežiji (ani to nemám v plánu), takže s nimi případně budu nesouhlasit, ale rozhodně to nebudu vhtít řešit vojenskou intervencí

              v prvé řádě bysme měli začít u sebe v ČR !!!
            • no tak to tedy změny, které navrhuje domů Británie váš docela jistě nenadchnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit