Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Už i američane jsou z něj zmatení:

  https://www.foxnews.com/opinion/tucker-carlson-joe-biden-inauguration-war-on-white-supremacy?fbclid=IwAR2Tj2CPTgrQjEYW-MmLkhQPAW8t5U32TfUqHm2WhGQTNgs29eHYKC4oMB4

  • Američané, pokuď myslíte občany USA jsou zmatení obecně a ze všeho...

   Na jih od USA vždy platilo a platí: "Maňana, signore, maňana..."

 • TheGGG

  senilní socialistická loutka MSM, big techu a globalistů a za ním tahá za nitky šílená proti-bělošská rasistka Harrisová. Můžeme se těšit na další rozvracení tradičních hodnot, posílení vlivu islámské ideologie, neřízenou migraci, větší vliv eko-pomatenců, vítacích sorosovských neziskovek, gender fanatiků, BLM a antifa smažek, fanatických feministek a dalších rozvracečů národní identity a západní společnosti.

  Další čtyři roky bude mít pátá kolona volné pole působnosti, pak zase budou muset zvolit v USA republikána, aby ty škody opravoval, jak musel dělat Trump po Barákovi...

  • z nadhledu je tu situace,kdy se Bilderbergu konečně podařilo obsadit posty v Evropě (Merkelová a spol.) i v USA (proto ti Clintonovi jásali Bidenovi na inauguraci).Teď už Bilderberg může bez obalu přistoupit k dalším krokům-plánovitý rozvrat národů Evropy  i USA,války a vyvolání krizí tak,aby se stali skutečnými pány (vlastníky)Světa.Trumpovi toto bylo známo a proto se tak zoufale držel do poslední chvíle,byla to totiž poslední chvíle Světa tradičních hodnot tak jak ho známe.Bidenem se otevírá cesta do pekel.

   • Do pekel?

    Spíše jinam, i když to začíná také na p...

   • Jak můžeš s takovým názorem vůbec žít

    • Docela dobře, stejně jako já...

 • KIMCID

  Když nový prezident v prvním projevu něco prohlásí a hned vzápětí to popře. 1. Chci být prezidentem všech Američanů 2. Nadřazenost bílých musí skončit. V překladu: budu prezident všech s jedinou podmínkou, musí být černí. Někdo by mu měl oznámit, že je také bílý a pokud svá slova myslí vážně, měl by své místo okamžitě poskytnout černochovi.

  • zatím se to vyvíjí jako ostrakizace republikánů tak jak to bylo v Evropě,kde se republikánské strany nálepkovaly jako strany fašistické obvyklým postupem :  vlastenectví=nacionalismus=rasismus=nacismus=terorismus.

   A proti terorismu musíme zasáhnout silou!

  • Nikdy jsem nepředpokládal, že být bílé pleti je špatně, že bych se měl za to stydět a přát si, abych byl pleti tmavé. 

   Nejvíc o rasismu řvou ti, kteří jej nejvíce propagují tou propagandou černých. 

   Dělit lidi podle barvy pleti je nesmysl a pan Biden má tedy první a sebou.

  • za dědečka myslí paní Harisová  a v případě nejasností se obracejte na Twiter.

 • gaheris

  Jo copak big Joe Bidet, jak mu to sluší, a že je kapku senilní nevadí! Když mohli mít američtí soudruzi za prezidenta míšence narozeného v Keni? Nemají oni tam tak trochu bordelismus? To bude ta vyšší forma, kapitalismus, socialismus, komunismus a vyšší level bordelismus!

 • Biden? V minulosti např. se setkal s  Putinem, údajně spolu  mluvili o tygrech - a to s šéfem Ruska mluvil dost obstojně rusky. 

  Nový šéf USA zná  tedy dobře i Kreml, kde leštil kliky...

  Ovládá i arabštinu - setkal se s mnohými z tohoto territoria (i např. s Muammarem Kaddafim). 

  ---------------------------------------------------------------------

  Ale stejně - je to USA privátní věc a Česka zbytečná starost...

  • ne Janáku,to není jejich privátní věc a nás se to týká zcela zásadním způsobem,protože Západ=USA.Jinak máš pravdu.

 • Joe je moc hodný pan prezident. Slíbil, že ještě dnes večer zruší protimigrační zákony.  Udělal totiž pan Trump takovou přítrž mexickým vyžírkám. U mexické hranice s USA  bylo letitým zvykem, že naprcaná mexičanka přijela na výlet do USA. A tam se jí narodil maličký američánek. Se všemi přednostmi amerického občanství. Domorodci z toho šíleli. Pan Trump to zatrhnul. A tak budou američtí kluci zas živit cizí vyžírky. To bude zejména v LA radosti.


 • Biden:"Nadřazenost bílých musí skončit!"Může začít u sebe .

  • Jinak řečeno, nadřazenost barevných začíná. Potěš koště všechny bílé. 

   • A taky začíná čas ekonomické nestability a válek.Kdo měl rád mír,ještě si na Trumpa vzpomene.

 • KIMCID

  Na to že jsou demokraté proti zdem a zbraním ,na inauguraci Nývlta ,potřebuji nějak moc zdí a zbraní

 • Biden = politický hochštapler, který ohrožuje dobrou pověst USA.

  • ///jen k tomu nicku-Stecky byl Polák,který si patentoval vačky v závěru kulometu,po obsazení Polska ten patent získali Němci a Ing.Werner Gruner z toho vytvořil válečkový závěr kulometu MG42,který dodnes používá Heckler-Koch a nakonec  ho používala i naše armádní pistole tuším M52.Ten Gruner byl pak rektorem univerzity v Lipsku,protože Döbbeln  kde se ty kulomety vyráběly byl v DDR.Gruner publikoval práce o lisovaném plechu a továrna v Döbbeln -Doblina-vyráběla kalašnikovy.Dnes je tam autoškola. //

 • Jasně vyslal signál že nepůjde jen o USA , pokud přistoupí zpět k klimatické dohodě , což je dobrý příklad který ho nic nestojí vzhledem k současné výrobní struktuře ve světě . Další signál - obnovíme spojenectví s tím kdo bude chtít , totéž , nic ho to nestojí a stejně je USA ve výhodě , akorát jako slabší stát nemusíte stale poslouchat Amerika první , nechte ho alespoň půl roku vládnout a sudte , je dobrým zvykem (pokud nejste krizový manažer) že máte 3 měsíce hájení . Bohužel závěr vlády jeho předchůdce rozhodně nebyl emerikafirst .😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit