Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každá změna bolí. Ale než to utnout v půlce, tak je lepší vydržet. Uvidíme koho to ještě rozčertí. Třeba se konečně objeví i ti slavní dinosauři!? Jestli mi rozumíte.
  • John by si měl uvědomit ,že k e korytu ministra mu pomohlo hlavně opakování přitroublé fráze o boji s dinosaury.Ti vyhynuli už v pravěku.V praxi ukázal,že politikou profláknuté šíbry za dinosaury nepovažuje.Tak se dostal k ministerskému korytu vlastně podvodem.Vůbec se policistům a hasičům nedivím,že podepisujípetici k jeho odchodu.Ale je otázkou zda se v tomto kapitalistickém svinčíku může do funkce ministra dostat slušný člověk.Na to já moc nevěřím.Změna k lepšímu se pravděpodobně bude řešit asi v ulicích.Tento politický svinčík je dlouhodobě neudržitelný.Protože je státní kasa prázdná.
  • Radečku jdi do prdele i s těmi tvými Véčkaři!! Neumíš uřídit své dvacetihlavé stádečko natož vnitro. Jdi domu Johne !!!
  • Vydržet! Chtěli by se vrátit do starých kolejí.
  • Johny: ty ses v životě asi předřel viď? Jestli ty jsi spokojenej se svou almužnou a chodíš do práce za to, co v Evropě berou nezaměstnaní, tak si klidně za to makej. Měli by ti taky něco sebrat. To by se ti nejspíš moc líbilo.
  • Nedej se Radku a vyhoď je, ať si jdou vydělávat do fabriky, když nevědí, jak jsou pořád ještě dobře placeni a když nejsou solidární se státem.
  • byl jsem špatný novinář a jsem i špatný ministr, kašlu na to jdu taději pást kozy *1*
  • Ještě nedávno to pako John tvrdil, že za ním stojí většina hasičů a policistů. Po dnešní petici ten parchant neví co by řekl, tak zase plácá, že dostal mandát od voličů. Mandát sice dostal, ale jen od mentálně opožděných voličů veverek. Rozumný člověk je přece nemohl nikdy volit.
    • Jdu s tebou, tady už se stejně nic jiného dělat nedá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit