Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovčíl sem nebyl jist, jsi li oprvdická. Ale jo. Budeš mít poslední slovo. Jinak. S uzlem to mám dobrý,
    EEG nechávám lepším lidem, co si to můžou špendýrovat. *6* Dobrou. Pjonkné sny.
  • Jen jak se dostali ke korytům, tak se žerou!!!!! A to před volbami, že půjdou po krku jiným stranám. Sami mají tolik problémů, že nepřežijí ani do dalších voleb !!! VV jen tak dál a za pár let už na Vás budeme jen se zlosti vzpomínat !!! Lumpové
  • Všechno je to dílo médii, která poštvává Langer. Je to pořád dokola. Jde o to odstranit Johna, který do věcí vidí. To jste ještě nepochopili ?
    • Andělo,Tebe může tady pochopit jedině Luboš,protože jemu také nehrozí otřes mozku.Spojte se a udělejte si dobře a grázla Langera sebou neberte. *3*
    • to je ale blbý fór
      • Anděla,ale jiný nemá,když se tady staví!!!!
  • Kmotr John - Pat , jinak estébák se nezapře, demokracie jako řemen, co? *12* *12*
  • Řekl bych, že škvárku a VUMLa skutečně někdo platí. Bárta to ale nebude. Ptejme se, komu je tato
    kampaň ku prospěchu a která svinstva jaké politické strany chtějí prodejné novinářské děvy lehkých mravů překrýt. Já si ještě pamatuji, co bylo před týdnem. A co vy?
    • To máš od narození a nebo z VUMLU ??
      • Chyt jsem to od nějaký takový issový. Asi. *3*
        • A víš,že je to možný!!! Já to naposled měla s Mádlem a ten to má taky,tak sorry a dělej si to sám pravou rukou!!!! *4*
          • Proč bych měl? To čím přemýšlíš má statisticky každý druhý dvojnožec. *6*
            • Lubošu,já mozkem,protože jsem již dvakrát byla na EEG. Jak ty to máš s Uzlem? Dělá ti také EEG?
  • pane John nevím proč se z Vás stala parta bláznů,ale vybrali jste si je.Škoula
  • VV kydá svůj hnůj.
  • Přesně tak.VV jsou pouze zastřením lotrů a zlodějů.To je ještě větší banda než byla bývalá KSČ.
  • Souhlas s Mádlem. Tohle není strana spíš sekta....žádný demokratický pluralismus. Jen držet hubu a krok, viďte paní Klasnová.....
  • Vy jste vůbec neměli vzniknout,protože spousta lidí vám uvěřila,že co máte v programu,tak se budete snažit plnit,ale vy jste si s nimi i programem vytřeli p.....Vy škodíte všichni,nejen ten Škárka,který se aspoň netají,že patří k tvrdé asociální pravici. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit