Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jenom další paskvil. U MP nemusí být středoškolské vzdělání jako u PČR a přesto budou obě složky na stejno ?? Kma ses poděl tak oslavovaný kariérní řáde u PČR ??. Nedovedu si představit, jak bude měšťák řešit trestný čin, když nemá o právu ponětí, myslím to bez urážky. Maturoval jsem z práva a teď budu dávat pokuty řidičům a přemýšlet nad tím, abych nedal botičku městskému pohlavárovi. Nic jiného metropolitní dělat nebude, protože z ničeho jíného nejsou peníze. Málokdo ví, že peníze, které vybere na pokutách PČR jdou do státního rozpočtu a zdaleka ne jen do kapitoly ministerstva vnitra, kdežto peníze vybrané na pokutách městskou policií jdou výhradně do kasy města. Proto jsou MP nuceni dávat pokuty a nejvíce a nejjednodušeji se dávají v dopravě. Jsem u PČR nějaký ten pátek a proti MP nemám nejmenších námitek, každý den, kdy jsem ve službě s ní spolupracuji a nemůžu si stěžovat, ale nedovedu si představit jak někdo z nich ohledává místo činu. Takže vznikem metropolitní policie ubyde odborníků, přibyde diletantů, ubyde peněz ve státním rozpočtu a rozhodně to nevyváží to, že stát nebude policii tzv. platit a přibyde na městských úřadů papalášů ( nenapadá mne jiný název ), kteří se budou zabývat řízením a chodem metropolitní policie. A co říci závěrem ? Napadá mne název nádherné knihy a tak se ptám Komu zvoní hrana, no přece bezpečnosti obyčejného občana. A kdo to zaplatí, no přece ty obyčejný občane a to na pokutách vybraných správním orgánem v podobě města a ty jsou poněkud větší, než ta omílaná tisícovka kterou vám může dát za obyčejný přestupek policista na místě. Je mi smutno z těch, kteří tomuto, z vlastní nevědomosti, tleskají. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit