Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo mysli si hysteriku, že jsem hlupák, jinak by to narušilo tvoje ego komunistického génia.
  • pravil rudý kolaborant, co pozval v 68 na ,,svoji zem," ruský tanky
  • Jordánský král je borec.Velký fanda Star treku (dokonce si zahrál v jednom díle)
  • Když nemáš na svobodnou diskuzi tak jsem nelez a mezi slušné lidi ty určitě nepatříš slabochu.
  • Teda babu má jordánský král hezčí než Miloš. Na tu nemá ani soudružka Pusinka.
  • je to jen zdvořilost nevím co vtom hledáte
  • evane,kdybys byl schopen poslouchat co prezident řekl,věděl bys,že chce pouze aby žáci kteří nestíhají,nezdržovali ty schopnější a učili se tam,kde na ně má učitel víc času. Přece je lepší chodit do zvl.školy než chodit do normál.a zůstat blbej,navíc odstrkovanej a ubližovanej,nemám pravdu ?
  • Jordánský král bude proti islámskému státu bojovat v letadle. Soudruh Zeman
    s ním bojuje pouze na puse. *15* *15*
  • tiscali,aby ste se mi nepos....,chci opravit Jordán za Jordánsko,a oni né, že prej spam,být tiscali tak se taky nemám rád,oni totiž nemaj rádi slušné lidi žééééééééééééééééé
  • Rozdíl je v tom, že já soudruh nikdy nebyl, ale Vy hlupák jste! Hawk skončil jsem!
  • pro W. vůbec se nezabývejte těma provokatérama ,všichni slušní lidé ví,že pan prezident Zeman jako jediný státník podpořil dobrou věc a slušní lidé,včetně lidu Jordánu, mu za to jsou vděčni,no a kolaboranti ať se jdou vyplakat na ambasádu ussa,popř. ať jim mráz p...d.e.l roztrhne,čau Tony
  • Tak se mějte soudruhu a o těch hlupácích se radši nezmiňujte nebo se to obrátí zase proti vám.
  • Soudruh worldonline je soudruh Mynář nebo soudruh Ovčáček? *6*
  • To je fakt, když se pasou husy tak není čas na pravopis a to vás omlouvá.
  • Dokud zde budete urážet do soudruhů hlupáku, nehodlám se s Vámi bavi. Samotné slovo mě neuráží, uráží mě, že nemáte potuchy o čem píšete a co víc, myslíte si, jak jste chytří. Ale jste hlupák, dost možná pod jedním nickem.
  • No tak klídek bonzáčku, abys prošel dveřmi, jak ti narostla ramena.
  • O vlastizrádcích a hlupácích bych pomlčel. Ono je to "dobro" vidět na každém kroku. A vyprošuji si soudruhy a trouby, Husy na vesnici jsem s Vámi nepásl. A tu Chybu dělám záměrně!
  • spíše Vám, když to tak čtu, nebo píšete neviditelným písmem.
  • Došli Vám argumenty? Jediný kdo odbíhá od tématu jste vy!
  • soudruhu worldonline k věci a neodvádějte pozornost. Ptám se ještě jednou, proč jste tedy volili zrádce, jak zde píšete, copak nemáte vlastní názor. Přece vím koho volím. O hlupáctví se radši nevyjadřujte, potřeboval byste lekci češtiny. Zklidněte hormon troubo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit