Přejít na výpis diskuzí

Jsem český ministr financí, přesvědčoval Babiš francouzské celníky

9.9.2014 18:01
  67 příspěvků

Ministr financí Andrej Babiš si při své cestě do Francie procvičil své přesvědčovací dovednosti. K cestě na setkání s francouzským prezidentem Françoisem Hollandem zvolil totiž běžný, linkový let, na jehož konci byl vybrán k namátkové kontrole. Francouzští celníci mu zpočátku nechtěli uvěřit, že je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana ODS a spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými Štáfenberskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením CIA „USA“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v TOP-09 a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od hrstky neschopných pravičáků; 2) mazanější Štáfenbergští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské sv-ně založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské TOP-09 strany, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, prozápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou německého agenta Kchárla Štáfenberga agenta sjednotitele a jeho věrného soudruha Miroslava Kalouska - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do koncentračních táborů typu Majdanek nebo Treblinka - či dokonce až za Vislu - a jejich náhradou německými sudeťáky.
  Tak jako původní pravičáci prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku Zlodějský stát" na google: Tak jsme to dopracovali že dnes nemá nikdo prakticky nic, dluh na občana je už asi 200 000, a vlastně to co někdo má není jeho!!
 • FRancouzi měli jste ho zavřít eskortou aby věděl co jeto cela jeto mafian stejný jako Zeman a skorumpovaná policie Zlínského kraje co poslouchá povely z Prahy nikoliv Svobodu slova občanů.
 • namátkou podle xichtu *1* když viděli ten komunisticko-estébáckej kukuč tak šli najisto *1*
  • ... to ty máš nepochybně šarm jako Richard Gere, omezený chudáku :)))
 • Vůbec se Francouzům nedivím , ono je to opravdu neuvěřitelné.
 • Babis nema na cele napsano ,ze je ministr financi a kontrola je stejna u nej jako u kohokoliv.
  Tak si myslim ,ze ho to ani moc nevytocilo,jenom nemel upozornovat na to ,ze je ministr.
  On byl bezny cestujici.Celnikum je sum a fuk ,kdo pred nimi stoji.Priste jim nebude mavat pred nosem postavenim ve vlade.
  • Ne, není stejná. Je namátková na základě toho koho si celníci vytipují.
 • Škoda, že mu to nevytloukli z hlavy pendrekem ! Jako na slovači.
  Rakovinový nádor loupeživé, zamindrákované a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT atd.), které vůči totalitou postiženým voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem čecháčkostánu za Ural a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • No to je ale blábol. *1*
  • ... o tobě raději pomlčet, balíku :)))
 • Pana Babiše si vážím, je to velmi moudrý a sečtělý člověk, že je Slovák je naprosto jedno, my jsme všichni Čechoslováci, až havloidní zrůdy nás rozdělily!!
  • Hmmm a za Slovenský štát taky může Havel ?
  • ... jsi d*ment mnoha tváří, tvůj primitivní rukopis je jednoznačný :)))
  • Pokud bude na volebním lístku pan Babiš půjdu volit vždycky, pokud ne jsou mi volby ukradené!!
 • Proč tolik plků? Vždyť si Babiše s jeho ANO ovce zvolily. A zvolily by si ho znovu. Stačí jim slíbit suchý kotec a plný žlab.
 • ... o nic nejde, naprosto zbytečný článek :)))
  ... kolik českých celníků zná francouzského ministra financí?
  • ... u snůšky ubožáku předemnou není divu, jak hlasují :)))
 • Ani v tom Rusku se oligarchové pro ohlídání svého byznysu necpou přímo do vlády. To je jenom české specifikum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit