Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pikantní doznání…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prazska-kavarna-me-oklamala-a-CT-masirovala-demagogii-Zemanovi-se-pred-plnym-namestim-omluvil-clovek-od-nehoz-byste-to-drive-necekali-406605

    a něco z diskusí pro milovníky milého starého pána

    Pravda o rodu Schwarzenberg., Petr Novák, 14. 12. 2014 16:24:53

    Je jasné, že Schwarzenberg se zajímá hlavně o majetky. Blaho národa je mu fuk. Tak jako v minulosti, kolem roku 1620. Zájmy českého národa Schwarzenbergové zradili, aby se mohli zavděčit císaři Ferdinandu 2. Na oplátku tak rod získal majetky českých, odbojných pánů. Tato povaha rodu zůstala. A nynější potomek, kníže Karel tak dál přemýšlí, jak získávat majetky, v případě zvolení vyšších politických funkcí. Jak dál okrádat české občany v podobě zlodějských zákonů. Lidi a cena za kterou to občané zaplatí ho nezajímá...
    • Člen Bilderberg Group a Trilaterární komise. Nic z toho pro obyčejného smrtelníka. A přece, ani tento neprátelský hašašíra neuspěl proti přímé volbě českého lidu.
    • Apropo, by mě zajímalo a jistě i mlčící inteligentní menšinu, jestli pan Babiš je ten správný Spasitel, který to nyní těm tunelářům a zlodějům ukáže, když je sám zloděj?... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Babiš má oprávněný strach, protože za ty zlodějny, respektive ukradnuté Kostelecké uzeniny, petrochemické podniky a další, které za podivných machinací zprivatizoval a koupil, kdy mu pomohla ke všemu státní úřednice z ČKA ( České konsolidační agentury) , kdy tyto podniky měly být vyjmuty z veřejného zájmu a on koupil Kostelecké uzeniny zadlužené 1/2 miliardou, které obratem zhodnotil a takto to dělá s dalšími desítkami podniků, které mu patří....Slováci se rádi tohoto slovenského chuje zbavili, zato čeští komunističtí aparátčíci na ministerstvech ho potřebují, aby nebylo lépe...Babišovy noviny 5+2 píší samé bláboly, například, kdy poradkyně 5 amerických prezidentů- bývalá emigrantka- Eliška Hašková-Coolidge otiskly nesmysly ohledně "obdivu" k Zemanovi a k Putinovi... To by nikdy takováto žena neřekla, protože podpořila na hlavu státu-Karla Schwarzenberga a znovu opakuji, že je Babiš obrovský lhář a komunistický stbácký podvodník, stejného formátu, jako je Zeman s Klausem....Proto tady nemůže být lépe, když vše řídí KGB agenti nasazení na všech ministerstvech po celé zemi....Hanba českému hloupému národu, že si nedokáže vládnout sám, ale vždy uvěří lacinému populistovi, který si je koupí za koblihu, kupónovou knížku, nebo rudý karafiát.... *12* *13* *9* *8* *7*
    • mnoho lidí by zajímalo,kde ten Slovák v Česku k takovému majetku přišel.
  • A je pikantní že se takový Kalousek celé věci jakože veřejně směje.Když tuhle dostal obyčejnou výchovnou facku v podloubí na Malé Straně tak to pohotově utíkal naprášit na PČR. Naopak když za nadávku jemu určenou sám facana nadělil, proběhlo správní řízení a zaplatil Mirda pokutu.Se dívám do peněženky kolik bych si jich reálně mohl Mirdovi nadělit.Nic osobního.Čistě z výchovných důvodů.Někdy už jsou slova zbytečná.
    • se divím,že toho blbečka Kalouska ještě nikdo v tunelu neskopal.Ten to potřebuje jako sůl.
  • kdo by pak těm chudákům na metru rozdával koblihy, kdyby tohoto, v ČR údajně populárního agenta někdo střelil mezi očka?
  • Tohle přiblblo co píše nade mnou tyhle pomatenosti,tak atˇse raději nevyjadřuje,protože je ten samý de... jako Kalousek.Je to logické,kohoho se.. Babiš?Jenom ty polistopadoví ho... co rozkrádali a rozkrádaj tuto zem,déle závistiví blbci/což je u Čechů normální/ a přiblblý Kalousek.Od revoluce je tento člověk ve vrcholové politice,když se to bralo Admcovi,tak tam měl bolševik ještě nějaký aktiva a co se stalo za Vašika, Kalouska a jeho kolegů za 25let do dnes?
    Máme tam díru 1.7 bilionu dluhu a to bez Babiše !!!!Prožral si to ty snad?Nebo já?Ty hlavo potemnělá!Už se vzpamatujte vy tupci!A víte proč je Kalousek denně v televizi,protože on ví dobře, že ten Babiš má výsledky.Chce odbourat všechny falešné příjmy,tunely atd. A kdo řve nejvíc?No přece zase ta potrefená husa,která vás neznalce oblbuje a vy mu to žerete!Jen tak mimochodem,od 89 r.jsem volil/ všude/ ODS.Až po tolika letech jsem přišel na to,že jsem se do dnes stále neodrazil od toho slibovanýho dna Vašíkem,ale on i se svou rodinou asi tak za rok!A já mám zase poslouchat dalších 25 let ne Vašíka,ale toho Kalouskovic genia ,který ví všechno a ví jak to udělat nejlíp?Ne nechci!!! Já Babišovi věřím a jestli mne i tento člověk zklame,tak říkám tato zem už bude definitivně v p.....!A pak si znova zavolejte Kalouska,on tě spasí ty pomatenče.
    • Kalousek je maskotem České televize,proto je na jijich obrazovkách denně.Proto je i ta ČT nejhorší v naší republice z programy ohranými mnoho let viz opět hřišní lide a takovému spolku platíme koncesionářské poplsatky.Navíc ač má zakazanou reklamu bšží na jejich obrazovkách bez postihů dál a dál.
    • To, že jsi volil 25 roků ODS je tvoje pitomost. Myslet si, že to tady jeden jakýsi Babiš otočí k lepšímu je naivita. Z mnoha důvodů, ale postačí už jeden. Sebelepší "vůdce" ničeho dobrého a významného nedosáhne, nebude li lidem pochopen. O diktát nikdo nestojí.
    • Chce odbourat všechny falešné příjmy????
      to myslíš jak jako tím nesmyslem s EET?
      To bude stát (a už stálo miliony za přípravu) akorát další miliardy nás všech pak navíc větší ceny u všech poctivejch obchodníků (on jim ty zvýšené náklady bude muset v ceně zboží/služeb někdo/zákazník/ zaplatit kapišto?)
      No a ti nepoctiví ty furt pojednou bez paragonu KAPIŠTO? A když budu potřebovat doma řemeslníka rovnou si ho objednám jako melouch peníze hotově do kapsi ať o tom Baviš neví! A ani nebudu chtít slevu hlavně ať z toho ten chudák nemusí platit ty šílené daně u nás co stát jen rozhází za uprchlíky, za předražený Blanky a dotace Bavišovi!!!
      • Dokud budeme členy EU v té podobě, jak bohužel funguje, tak ani tady nic dobrého nebude možné. Jak prosté.
    • Sakra ty ses rozjel *1*
    • Kalousek vs Babiš jeden za 18 druhej bez dvou za dvacet...
  • a uz ma stazene pulky chce se schovat do neprustrelneho auta, ale ikdyz na to ma chce at to plati danovy poplatnik co? smejd at odstoupi a neobtezuje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit