Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co šlápoty na hradě za Havla pane bývalý kancléři. A vztah tchána k NSDAP, velitele SA v Rakousku? Ano manželka se po konci Hitlera důrazně distancovala od nacismu. Ale to samé udělalo 90% komunistů po pádu v 89. A dnes jich v TOP09, ČSSD, ODS, ANO aj. máme, co by demokratů... O tom byste pohovořit nechtěl?
  • Kolikrat jeste zmenite nadpis?
  • děkuji za brzkou CENZURU ! *1* *8* *1*
  • Přiznávám, že jsem článeček nečetl.
    Jen mě překvapuje, že zřejmě ještě pořád někoho mohou zajímat karlíkovi názory.
  • hlavně je náboženství cestou k ovládání lidí a taky cestou, jak z nich vydolovat peníze pro jednu skupinu.
  • "Za prvé muslimové vznikli 600 let po jeho smrti."
    .
    Ten argument fakt miluji. Copak Ježíš nenávratně umřel? Scharz si hraje věřícího a nezná ani základy. Copak se Bůh nemůže kdykoliv vrátit na Zemi (pokud tady stále není) a nemá moc udělat vše, čeho se mu zachce? Včetně znásilnění muslimky?

    Pro mne je ta hra blbost a nikdy bych na ni nešel, ale zároveň se nehraji na "Slušného člověka", abych chtěl tuto hru zakázat nebo dokonce vylézt na jeviště a bránit jim v jeiich představení
    V tomto případě vidím blbce na obou stranách. Na druhou stranu je dobře, že se zabýváme takovými kravinami, protože to znamená, že se nemusíme zabávat mnohem horšími problémy. Máme plná břicha a ani jinak nestrádáme, tak proč si z nudy nehledat, proti čemu "protestovat".
    *1* *1*
    • Kolik lidí tu hru vidělo že?
      • To nevím. Asi hlavně ti, kteří se u protestů chtěli zviditelnit. I když možná i mezi nimi bude hodně těch, kteří to neviděli.
  • Foto je ze záchoda?
    • Asi kvůli podpoře čtenářů. něco ve stylu: "To dáááš Karle!!!" *1*
  • kde jste toho pochcaného knížete vyhrabali? během dvou dní dvoje pleny a dva články, není to moc?
  • zas dostal slovo? To je na tom Tiscalli dost mizerně jak publikuje tady toto. Tady toto už je vyhlášená politická mrtvola, která neví co mluví.Toto už bude dělat jen ostudu a potíže. S Mirdou jen potápět TOPáky.To je jediné dobro tady od staříka.
  • *1* Šmankote, ůplně jsem se lekl, co to na mě tlemí za zombie *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit