Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úvaha jak kjáva,taková moudra!)) Pravil mnich kníže sedící,spící a prdící.
  • kde jste toho pochcaného knížete vyhrabali? během dvou dní dvoje pleny a dva články, není to moc?
  • autor nevere rozhovor, ale demagogii. Otázky klade tak, aby byla v odpovědích kritika prezidenta Zemana a navíc se autor snaží prosadit názor, že Miroslav Poche je dobrý kandidát na post ministra zahraničních věcí. Je přitom humorné, že se Schwarzenber nenechal vyprovokovat a i když ho nemůžu ani cítit, tak se nedal dotlačit ke zdi.
  • zas dostal slovo? To je na tom Tiscalli dost mizerně jak publikuje tady toto. Tady toto už je vyhlášená politická mrtvola, která neví co mluví.Toto už bude dělat jen ostudu a potíže. S Mirdou jen potápět TOPáky.To je jediné dobro tady od staříka.
  • *1* Šmankote, ůplně jsem se lekl, co to na mě tlemí za zombie *1*
  • hlavně je náboženství cestou k ovládání lidí a taky cestou, jak z nich vydolovat peníze pro jednu skupinu.
  • Ano my v kultu za svatého penisa Schwrazenberga to musíme vědět.
    • a co teprve ty co vzývají ožralého svatého Uráka s jeho ovčincem.
      • Nevím Havla ještě neudělali svatým.Ale za to mu všichni přejí peklo.
    • Kdo z vás dvou je větší peníz je všem jasné, ale kníže to asi nebude.
  • A co šlápoty na hradě za Havla pane bývalý kancléři. A vztah tchána k NSDAP, velitele SA v Rakousku? Ano manželka se po konci Hitlera důrazně distancovala od nacismu. Ale to samé udělalo 90% komunistů po pádu v 89. A dnes jich v TOP09, ČSSD, ODS, ANO aj. máme, co by demokratů... O tom byste pohovořit nechtěl?
  • Jak říkal pan Werich: "To je bl.bý, to se bude líbit!"
  • Přiznávám, že jsem článeček nečetl.
    Jen mě překvapuje, že zřejmě ještě pořád někoho mohou zajímat karlíkovi názory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit