Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text :Není co dodat, jste stejný, jako Kalousek a to je hyperkmotr a hlavně zloděj. Že se chodí do vazby vysmívat Rathovi je také vaše práce?!!!
  • ... ale svědčí a jasně :))))
  • ... kolik promile, nulo?
  • Pane Schwarzenbergu, Vaše zdraví Vám opravdu přeji.Já sám sice aktuálním potvrzením o svém zdravotním stavu nedisponuji, nicméně si myslím, že i když třeba nějakou skrytou nemoc mám, tak zatím nic nesvědčí alespoň o tom že bych trpěl mentální retardací a proto Vás pane Schwarzenbergu rozhodně volit nebudu. A to ne kvůli Vašemu věku nebo zdraví, ale hlavně proto, že jste se propůjčil k tomu, krýt Vaším jménem pana Kalouska, kterého pokládám za jedno z největších zel v naší zemi.
  • schvancnbergu,jdi doprdele uz,ty huhno ospalej.
  • ... nebo :))))
  • ... je mi jedno, jestli stírám 2 nabo 22 idiotů :))))
  • ... s tebou se budu bavit o pravopisu, bídáku, ale děkuji za kompliment :))))
  • ... tvé známky popsat nelze, vemeno :))))
  • ... s tebou v čele smutečního průvodu, trotle :))))
  • ... z tebe určitě nikdo zblblý není, troubo :))))
  • To mne tesí, ze ste cesí. To tu již bylo od nějakého degeneráta.
  • Se máš, ale co já! Už teď ve 30ti nemůžu pořádně dejchat.
  • Lidi vzpamatujte se!
    Je to jeho špeciélní tah reklamní.
    Stejně tomu rakušákovi nedám hlas! Ale co vy ostatní! Jste zblbí??????
  • Ale ono by se zase tak moc nestalo. Prochrápal by celé volební období, takže víc škody než ti dva klauni před ním by nenadělal. *1*
  • Jo seš zdravej. Asi tak jako já jsem v šestapadesáti špičkovej sportovec. *10*
  • Blb chce mít státní pohřeb.
  • Asi to má ještě od wermachtu, aby nemusel na nucené práce, jak se mu to dnes hodí, paznechtovi, ....
  • Na to už přišla většina lidí, ale teď všude ukazuje to potvrzení od Chocholouška, že je normální. Nedej bóže, aby se stal presidentem. *1*
  • Rozkradením 800 miliard zločineckou mafií ODS, TOP 09 a VV, nyní LIDEM, a co lidé, a co děti, mají si kde hrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit