Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dante

  Inkluze pomáhá hodně snižovat IQ národa to že je zakázané aby i hlupáci propadali na školách  tím si společnost buduje stádo všehoschopných lemplů jen ne pracovat-maturita se rozdává  VŠ navštěvují i pologramotní tupci ovšem --inkluzivní--proto nepíšu studují-co přinese budoucnost ???? Před rokem 1989 byl držitel IQ pod 80% považován za slabomyslného---a víte kolik jich dnes má maturitu a studuje VŠ ??? Po roce 1948 byli bez vzdělání nasazováni do vedení fabrik--straníci bez patřičného vzdělání které si po večerech dodělávali---dnes školi střední a VŠ doslova chrlí absolventy o které ale není zájem--jen pracáky--proto což chválím se opět pozvedávají učební obory--které hlupáci z řad ODS zničili--proto nám IQ papírově stoupá----ale prakticky ovšem hrozivě klesá --mládeži nakecali že k životu potřebuje jen palec na telefon-a klávesnici-což je zločin !!!!

 • dzixy
  Malá část populace vymýšlí jak odlehčit lidstvu kde co v jeho snažení přežít. Využívajíc tyto vynálezy lidstvo bere jako samozřejmost. Už nemusí při práci tolik přemýšlet, hledat řešení, protože za ně to dělá "stroj". Život člověka se stává jednodušší a tak více upadá do způsobu života, který je založen na tom, že přemýšlení, tvoření není na prvním místě. A mozek postupně degeneruje. Utópie? Skoro, ale základ je krutě reálný
  • dante

   100% pravda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • KIMCID
 • antropologové říkají,že objem mozku se snižuje už 20 tisíc let,dopad na inteligenci není příliš jasný.Neandrtálec měl objem mozku výrazně větší než homo sapiens.Jenže vlastnosti věcí jsou dány jejich vnitřní strukturou a organely Neandrtálcova mozku vykazují málo synapsí.    

  .....a ta hlava na obrázku to je nějaká nová sexuální pomůcka?


  • Asi jsem také hloupý.  Tak mi tedy řekněte pane Holzman: Již třicet let nevím,  zda se mám přihlásit ke 3.odboji nebo chodit kanalama. Moje babička mi sdělila, že v 50.letech odevzdávala coby samostatně hospodařící selka kromě jiného i mléko. Tož pomáhala budovat socialismus. Na druhé straně, před předpokládaným měřením tuku přidával a do kravského mléka tucnejsi mléko ovčí a naopak po měření nekolik  dnů  zase vodu. Tož sabotovala budování systému. 

   Prosím hlavně apolitické diskutery, poraďte nebo se z toho zblaznim! 

   • Holzman sloužil u Wehrmachtu a v té době byl v zajetí v SSSR,takže na mlíko tvé babičky neměl ani pomyšlení. 

 • Typické -ale ono fakt "záleží na úhlu pohledu". 

  Ten můj je následující:

  IQ mexi 100 a 120 má většina populace. Produkce dětí je zde poměrně dlouhodobě stabilní. 

  Pod IQ 100 je počet jedinců v society poměrně stabilní - ale produkují děti bez ohledu na okolí. Jejich potomci, i když intelektuálně (s nezřídka i fysicky) handicapovaní, přežívají díky pokroku          v medicíně.  V minulosti byly ženy z této části populace bez výjimky sterilisovány. - a zdravotníci věděli proč! Ale některé nevládní organisace si na vymáhání financí za tyto (prý neoprávněné) sterilisace udělaly živnost... Což nabouralo finanční rozpočet mnoha špitálů - poslední je nemocnice v Rumburku. O tom se však "cudně mlčí"... 

  Jedinci s IQ nad 120 většinou odkládají plození dětí do vyěěího věku a produkce dětí je zde minimální - nejčastěji 1 dítě na 2 jedince.

  • Z Janákova resumé plyne jeden resultát = bránit se debilizaci společnosti je marné, blbců přibývá a chytří naopak ubývají.
 • Inteligence a vzdělání jsou prosím dvě různé věci. Inteligentní může být i negramotný člověk. Vzdělání chce disciplínu, práci a důslednost, ale neznamená to, že vzdělan_ člověk oplývá inteligencí. 

 • V článku se píše: "...nejedná se o pokles inteligence, ale spíš o změnu inteligenčního profilu." A tak to asi i bude. Inteligenční profil se dle mého názoru mění s reálně žitými hodnotami společnosti. Pokud schopnost např. ovládat rodný jazyk, mít všeobecné vzdělání a přehled ap. ztrácí ve společnosti cenu a není to cestou ke společenskému uznání anebo slušnému živobytí, ba je to předmětem posměchu, budou se lidé masově orientovat na takové činnosti, které jim jejich sociální potřeby, uznání a živobytí, zajistí. Tedy pokud za hloupého bude považován vzdělaný a ušlechtilý člověk, a za chytrého ten, kdo má to, co společnost obdivuje, bude všeobecný rozvoj, vzdělání a etika jen předmětem soukromého úsilí společensky neúspěšné úzké skupiny lidí.


 •                                       Zeptejte se Jégla!

 • Bruselská propaganda vymývá mozek, přisluhovači této zhoubné propagandy činí totéž. Samostatný úsudek je potírán. Neziskové organizace ve školách stále více intervenují, aby deti měly ten jediný správný názor. Započalo velké tažení debilizace. IQ volným pádem půjde dolů....-

 • Jsou miliony lidi co denne ctou nabozenske texty... Pripadaji vam chytrejsi? imho jestli nekdo cte potistenej papir nebo rozscicenej display je uplne jedno a to samy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit