Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • založte si, starejte se.. a hlavně už táhněte do h*zju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Založte si stát a starejte se. Zase někdo oprašuje starý názory. Když tohle hlásal před lety Mira Sládek, a navíc to chtěl uskutečnit, tak se mu všichni vymívali. Češi zpytujte svědomí. Teď to tu máte i s úroky.
  • Čeká nás jednou hrozná doba, neboť cigáni se množí a množí a množí.
  • když má Itálie San Maríno tak my můžeme mít na Doupově místo vojálů San Roma a oni si to můžou oplotit a vybudovat si tam svůj stát a nikoho tam nepouštět aby je okukoval a ani nepuštět ven přes hranice toho státu San Roma a nebo Cigošova,je to jedno jak se to bude jmenovat ale místa tam mají dost a můžou si všechno řídit uplně od začátku,ale nebudou mít co ukrást budou si muset na všechno vydělat a nebo půjčit a pak splácet EU která je má ráda. *3*
    • Založte si stát a starejte se.... A opět blbí češi. Když vám tohle před lety říkal Mira Sládek a navíc to chtěl uskutečnit. všichni jste se mu jen vysmívali. Teď to tu máte i s úroky.....
    • Nééé, Doupov nééééé !!!
  • Kolik se v posledním sčítání lidu přihlásilo k cikánské národnosti ? Před lety to bylo asi 11 tisíc. To je hodně málo na národ !
  • Každý národ má svoji zemi a v té má být taky zastoupení všeho co má pro své fungování mít. Cikáni svoji zemi nemají, protože je nikdo nikde nechce ! a jen se nechávají jako "kasta" zadarmo živit všude, kde je hostí na úkor svých vlastních pracujících lidí a všeho ost., proto nejsou žádný národ a už vůbec ne "romové". Už za Masaryka byl vydán manuál pro četnictvo a policii, který poskytoval podrobný návod pro jednání s "cikánskými a jinými potulnými tlupami" a tím věci nazýval pravým jménem (je to i na internetu). Chování domácího obyvatelstva vůči nim a to kdekoliv na světě, kde se tyto tlupy shlukují vychází s historického a každodeního názoru a poznatku. Své možnosti mít svoji zemi se zbavili cca v 5 stol. n.l. kde je z oblasti cca dnešního západního "Pandžábu-Indie" vyhnali jejich vlastní lidé, právě kvůli nezačleněnosti na fungování své země. Jako "kasta" totiž odmítali pracovat ! a nepřinášeli tím "své" zemi naprosto vůbec nic a tak je tomu dodnes všude, kde se vyskytují a naprosto nikde nic nepřinášejí !!! ani v oblasti práce, daní a jejich umění a kultura spočívá v tom, že "ví jak na to", aby všude přežili,ale jinak nic nebudou a nebudou..jsou totiž "kasta" Jak sami říkají ...vy musíte dnes na nás a za nás dobře pracovat, abychom my mohli za vás a za vaše za to zítra dobře žít.
  • každý nám nadává a všichni nás hážou do jednoho pytle.Já ale znám spoustu slušných romů kteří se rozhodně neštítí pořádné práce....
    • tak se s nima běž vyfotit !!! mezinárodní ocenění za takový unikát bude takmer isté *1*
    • Ano, ale bohužel drtivá většina z vás je banda zlodějů vrahů a gaunerů. A těch máme mezi našima dost, takže nepotřebujeme jejich stavy navyšovat. Podívejte se na hydepark asi před 14 dny jak jeden z vás slušných obhajuje ůtok mačetou. Jste stejně jedna verbež a držíte při sobě. Viz kriminální případy slovenska nikdy neprecitana posta. Táhněte pryč i s vašimi právy. problém je v tom, že už vás všude znají a zároveň nechtějí, tak otravujete vzduch tady, Pokud budete dodržovat pravidla tak mi nevadí nikdo, pokud ne, a budete obhajovat trestní jednání svých soukmenovců tak jste stejná verbež a všichni budou proti vám. Vaše kultura, lenost a problémy nikoho nezajímají
      • Ted už nejde jen o prachy co do vás strkáme ale o obranu a bezpečnost nás našeho majetku, který jsme si pořídili z NAŠICH POCTIVĚ VYDĚLANÝCH PENĚZ a našich rodin proti vám a vašim fiízláckým obráncům vašeho nezvaného etnika
  • My romové máme mít práva jako každý jíný v tomto státu.Je to diskriminace!
    • Ale také povinnosti! To Vám ještě nikdo neřekl?
    • Nejdřív jsou povinnosti, pak teprv práva ! Žádná práva bez splněných povinností.
    • Ale taky povinosti, jinak se obávám že bude přibývat žalob ze strany nadržování vaší cikánké menšině a diskriminaci od vás většiny ty osle.
      Příklad za všechny:

      bydlím v ukradeném domě, ten zdemoluji, uteču do kanady, až se vrátím, chci nový barák, všechny dávky zpětně vyplatit a brát nové. Co ty čmoude pojebanej to jsou vaše práva? Jediné právo které máte je táhnout odkud jste přišli, nebo si vybrat pracovní tábor a nebo způsob porážky dobytku
      • gema-moralista. *1* nebo spíš populista. ty asi budeš příbuzný těch našich politruků, že....aniž bych se cikánů zastával baví mne jak "udatně bojuješ" a populisticky se zviditelňuješ a v reálném životě mimo internetovou diskusi nehneš beztoho ani prstem. jó na webu je hrdina každý puberťák....ale v životě je to těžší....
        • op: jinak
        • Ono je to kinak. Dost moc mě coby informace, zajímají reakce. Právě třeba z nich můžu já a kdokoli vidět, že v týhle republice je už cokoli zbytečné. Společnost není jednotná. Neznamená to ovšem žádné tvoření volebních programů a návody, je to jen taková hra na písmenka. Jde zkrátka o to, že člověk musí být přesně nasměrován a nikoli rozpolcen. Promiňte mi tedy, že si dovolím napsat názor a že nemá třeba žádnou logiku. Ale na druhou stranu si je dobře pamatujte. Věřte mi líp už bylo a v tomhle absurdistánu prospěchářů dokud se nezvednou masy slušných obyčejných lidí lépe nebude. Ani s paroubkem, langerem a jinými kostlivci. Člověk sám nezmůže nic, ani proti zvůli mocných, ani proti čmoudům. Tak i já i když mě situace tady dost s... nezmůžu nic.
          *5*
  • Jen jednu věc, proč nejsou problémy s vietnamci, které už vy drze okrádáte? Od rána do večera jso v kvelbu 7 dní v týdnu, nepřemnožují se, ostatně jako všichni mimo vás, kteří dělají přesný opak *16* *16* *16*
  • Ano, jenomže 5x tolik každý zaplatil za začleňování téhle pakáže do společnosti. Kolik by ještě chtěli prasata. Aby jsme dělali jen na ně na fízly a na pojebané úředníky. To co by nám zbylo by nám ještě ukradli co? Takhle nějak to vidíte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit